Wyszukiwarka

Lampa Globo BARONI 56946-1(model GLO 56946-1)

5 5.00 (1 głosów)
Lampa Globo BARONI  56946-1
Dostępność
1 – 2 tygodnia
Cena: 251.00 PLN
szt.
Producent:
Globo
Zasilanie 230 V
Źródło światła w komplecie TAK
Materiał lampy metal
Kolor lampy chromowy, satynowy
Gwint LED
Ilość żarówek 1 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 5 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 5 W
Efektywność energetyczna A
Żarówki w tej lampie nie można zamienić na energooszczędne źródło światła

Lampa globo BARONI 56946-1 zaprojektowało przedsiębiorstwo Globo.

Globo Lighting to jeden z liderów na rynku w Europie. Nadzwyczaj szeroka oferta, atrakcyjna cena i aktualne wzornictwo to cechy marki Globo Lighting. Większość produktów dostarczana jest seriami, co z bezspornie umożliwi Państwu wybór.

Główne elementy Lampa globo BARONI 56946-1 są stworzone z surowców takich, jak metal. Dominuje tutaj kolor satynowy. Kolor ostatnio bardzo popularny. Barwa ta polecana jest dodatkowo przez dekoratorów wnętrz.

Produkt zasilana jest przez napięcie 230 V przy mocowaniu żarówek LED. Wartość energetycznej efektywności towaru zależna jest od typu zainstalowanych źródeł światła. Zalecamy nabycie tych jak najbardziej energooszczędnych, które zminimalizują koszty prądu. Najlepszym rozwiązaniem może być zakup i instalacja ledowych źródeł światła, które cechują się najwyższą możliwą efektywnością energetyczną.

Oprawa wyposażona jest w źródła światła. Żywimy przekonanie że ta lampa będzie doskonale wyglądała w Państwa mieszkaniu.

Proszę zapoznać się również z innymi lampami marki Globo oraz innych, które zobaczą Państwo w kategorii LAMPY SUFITOWE - PLAFONY, a także na podstronie z innymi lampami marki Globo.

Wszystkie produkty wysyłamy doskonale zapakowane, w fabrycznych opakowaniach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie produkty zepsute w trakcie dostawy za każdym razem wymieniamy na nowe. Bierzemy bezwzględną odpowiedzialność za prawidłowe pakowanie wysyłanych do Państwa opraw.

Dodaj do przechowalni Zapytaj o produkt Poleć znajomemu
Porównaj Wydrukuj