0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Zakres cen
PLN - PLNPOKAŻ
Wysokość
- cmPOKAŻ
Średnica
WYCZYŚĆ
WYCZYŚĆ

Lampy Eglo

EGLO to producent lamp o tyrolskich korzeniach. Korzenie te jednak po dziś dzień docierają do każdego z europejskich i światowych zakątków. W świecie fascynacji światłem, jak i oświetleniem, to właśnie EGLO stworzył fascynującą mieszanką kulturową.

Wpływy tyrolskich korzeni, które odbijają się śladami na wybranych produktach oraz elementy kulturowe będące charakterystycznymi dla rozmaitych regionów. To właśnie dzięki...


wyjściu znacznie poza ramy, jakie pierwotnie określał rynek oświetlenia, udało się stworzyć ofertę doskonałą pod każdym względem. Doskonałą, bowiem każdy znajdzie tu element, który uraczy go światłem wychodzącym spod niemalże artystycznej oprawy, w wydaniu bardzo prostym, ale nie banalnym, klasycznym i stonowanym bądź całkowicie ekstrawaganckim. Szeroka oferta produktów, jakimi są lampy EGLO, które trafią w gusta nawet najbardziej wymagających. Spełniają fantazje względem aranżacji wnętrza, ponieważ to nie tylko kwestia doskonałego oświetlenia, ale również design zachwycający na każdym centymetrze wykonania. Unikatowe połączenia materiałów, które na pierwszy rzut oka wydaja się być tak odmiennymi, że aż niemożliwymi do uzyskania jednolitej kompozycji, która na dodatek ma integrować się z resztą skrzętnie tworzonego wystroju wnętrza. Rozwiązania technologiczne, które goszczą jedynie w lampach EGLO i tworzą je w ten sposób wyjątkowymi. Z fascynacji dziedziną wystroju i światła powstają kompozycje będące niekiedy niemalże wariacją na temat teoretycznie dobrze znanych nam lamp.

Historia marki Eglo

EGLO od 40 lat zdobywa doświadczenie na rynku i po dziś dzień pozostaje jednym z wiodących producentów oświetlenia dekoracyjnego wnętrz. W zróżnicowanej i niezwykle twórczej gamie produktów nie brakuje tych, które są modne, wyrafinowane, gustowne, klasyczne, a nawet ekstrawaganckie. Przez długie lata opracowywania form fascynujących, zabawy światłem i jego dekoracją oraz poszukiwaniem kreatywnych rozwiązań, które znajdą swoje odzwierciedlenie w cudownych pomysłach, producent lamp EGLO stał się przedsiębiorcą rozpoznawanym na całym świecie. Liczącym się wśród tych, którzy zajmowali najwyższe miejsca na rynku w branży oświetlenia i docenianym za niepowtarzalny styl. 2012 rok przyniósł EGLO, jako silnemu graczowi o nieustannie umacnianej pozycji na rynku, ponad 15-sto milionową sprzedaż opraw na terenie 50 krajów ulokowanych pośród wszystkich kontynentów.

Katalog lamp EGLO jest bardzo ciekawy i różnorodny. Odmienne formy, kształty i linie, kolorystyka, materiały i rozwiązania, które dla ów producenta są specyficznymi i rozpoznawalnymi w świecie oświetlenia dekoracyjnego. Ta różnorodność asortymentu, którą znajdujemy w pokaźnych rozmiarów katalogu, nie powoduje jednak mętliku w głowie i braku pomysłu co wybrać. Wręcz przeciwnie. Szeroka gama produktów pozwala spełnić oczekiwania tych, którzy do najmniejszych detali w swoim wnętrzu przykładają wielką uwagę. Ta różnorodność, która momentami wzbudza zdumienie, iż dekoracyjne oświetlenie mogło zyskać taką formę, odpowiada na zapotrzebowania wszystkich bez wyjątku. Niezależnie od tego czy wybrane wnętrze było dopracowywane przez długi czas, by kusić tradycyjnym wystrojem czy może na pierwszym miejscu liczy się zastosowanie rozwiązania praktycznego, a w drugiej kolejności efektu wizualnego czy też odbiorca stawia na współczesny klimat i formę, która będzie intrygować i wzbudzać różne emocje. Poza efektem wizualnym, nowinkami technologicznymi i ciekawymi materiałami, jakie goszczą w katalogu firmy EGLO, żadnemu produktowi nie brak najwyższej jakości. Jakości materiałów, które zostają wykorzystane do stworzenia świetlnej dekoracji, a także jakości wykonania, która gwarantuje, że wybrany produkt będzie zadowalał przez długi czas. Ponadto oferta, która ma trafiać w gusta nawet najbardziej wymagających odbiorców, cechuje się także przystępnymi cenami, dlatego na wymarzony akcent łączący w sobie dekorację i oświetlenie z powodzeniem może pozwolić sobie każdy bez wyjątku. To wykonanie zawsze będzie kusić i sprawiać wrażenie, że dane oświetlenie stworzone zostało specjalnie z myślą o indywidualnych życzeniach odbiorców. Produkty od EGLO zadowalać będą niezależnie od wieku i upodobań, a swoje miejsce mogą znaleźć zarówno we wnętrzach domowych i innych, jak i na zewnątrz. Kolekcje proste i klasyczne, wpisujące się w aktualne trendy modowe panujące w branży oświetlenia, jak i te niezwykle ekstrawaganckie lecz z pewnością nie będące kiczem. Lampy EGLO to wybór spośród subtelnych aczkolwiek wyrazistych elementów, praktycznych rozwiązań, a nawet awangardy.

Terminy realizacji produktów Eglo

Scentralizowanie magazynów oraz niezwykła i maksymalna kompetentność pracowników rodzinnego przedsiębiorstwa EGLO, pozwala dotrzeć z wybranym produktem w ciągu zaledwie 1,5 tygodnia w dowolny zakątek europejski. Na rynku oświetlenia katalog EGLO pozwala wybrać produkty, które dozują światło w sposób przyjazny dla użytkownika. Doskonałe i ciekawe lampy będące połączeniem designu, praktycznych rozwiązań, nieszablonowych pomysłów i atrakcyjnej ceny.

Zwiń tekst
Sortuj według:  
Wyników na stronie:  
FILTRY

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja