0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Zakres cen
PLN - PLNPOKAŻ
Wysokość
- cmPOKAŻ
Średnica
WYCZYŚĆ
Kolor lampy
WYCZYŚĆ
Kolor klosza
WYCZYŚĆ
WYCZYŚĆ

Kinkiety do łazienki

Kinkiety, czyli lampy naścienne mocowane do ściany to bardzo istotny element wyposażenia wnętrz. Mogą one stanowić element ozdobny w wykończeniu wnętrza jak również służyć jako akcent świetlny niezależny od innych punktów oświetleniowych. Tworzą nastrój przytulny lub mogą słuzyć jako źródło światła do czytania. Odpowiednio dopasowane będą spełniać rolę praktyczną i ozdobną.

Pozwalają one budować komfortowy nastrój w pomieszczeniu sprzyjając wypoczynkowi i relaksowi. Świetnie uzupełniają lampy sufitowe, a przy tym nadają charakteru pustym ścianom. Kinkiety wykonywane są z różnego rodzaju materiałów.

Ze względu na funkcjonalność kinkiety możemy podzielić na : doświetlające, które budują nastrój w pomieszczeniu. Dzięki budowie powodują ciekawe rozchodzenia się światła po ścianach. Nadają one uroku i poczucia komfortu. Sypialniane, jak sama nazwa wskazuje montowane przy łóżkach, aby zapewnić nam odpowiednie oświetlenie do relaksu i czytania. Często posiadają włącznik w łatwo dostępnym miejscu jak i możliwość regulacji i ukierunkowania światła, do czytania, które montowane na ścianie konkretnie oświetlają ulubiony fotel czy kanapę, aby komfortowo przeglądać ulubioną gazetę oraz akcentujące, które najczęściej nie są duże, a najbardziej istotną ich funkcją jest efekt świetlny jaki powodują.

Kinkiety - nasze wskazówki:

  • kinkiet moży być stylistycznie dobrany do innych lamp w pomieszczeniu lub neutralny
  • warto wybierać lampy, które dają nam możliwość zastosowania energooszczednych źródeł światła
  • ciekawy efekt otrzymamy montując kilka kinkietów na jednej ścianie, zwłaszcza jeżeli ściana wykończona jest w jakiejś fakturze na przykład płytce klinkierowej lub tapecie
  • należy zwrócić uwagę na budowę kinkietu i jego zastosowanie, na przykład z wysięgnikiem i regulacją kierunku światła do czytania w sypialni czy prosty przylegający do ściany na klatce schodowej
  • zastosowanie tego typu lamp pomoże podkreslić dekoracyjny efekt oświetlenia oraz potrafi nadać wnętrzu intymności i atmosfery sprzyjającej odpoczynkowi.
Zwiń tekst
Sortuj według:  
Wyników na stronie:  
 
 
 
FILTRY

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja