0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Producent:
Azzardo

Lampa Azzardo REMI GM2116 WH

Model: azzardo GM2116 WH
45.00 PLN
Dostępność: 1 - 2 tygodnie
szt.

Informacje podstawowe

Azzardo
Producent: Azzardo
Materiał lampy metal
Kolor lampy biały

Wymiary

Średnica 11 cm

Źródło światła

Gwint MR16
Ilość żarówek 1 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 50 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 50 W
Efektywność energetyczna Zależy od źródła światła
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie NIE
Żarówki można zmienić na energooszczędne tak
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa Azzardo REMI GM2116 WH wytworzyła firma Azzardo.

Lampy Azzardo należą do niezwykle cenionych przez naszych klientów. Wyróżniają się takimi cechami jak: włoski design a także niezwykła jakość. Można tu mówić o włoskim wzornictwie z ze stosunkowo niewysoką ceną.

Większość części Lampa Azzardo REMI GM2116 WH jest wykonanych z materiałów takich, jak metal.
Kolorystyka oprawy skupia się wokół koloru biały. Ten kolor jest bardzo lubiany przez naszych Klientów. Barwa ta rekomendowana jest przez specjalistów od urządzania wnętrz. Jest również bardzo modny.

Produkt zasilana jest przez napięcie 230 V przy gwincie żarówek MR16. Efektywność energetyczna tej lampy zależy w tym przypadku od typu zainstalowanych źródeł światła. Rekomendujemy zakupienie tych najbardziej energooszczędnych, które ograniczą koszty energii elektrycznej. Rewelacyjnym rozwiązaniem może być zakup i instalacja ledowych źródeł światła, które charakteryzują się maksymalną efektywnością energetyczną.

Jesteśmy pewni że ta oprawa spełni wszelkie Państwa wymogi.

Proszę zapoznać się również z innymi lampami marki Azzardo oraz innych, które zobaczą Państwo w kategorii WPUSTY SUFITOWE - OCZKA, a także na podstronie z całym asortymentem firmy Azzardo.

Wszystkie oprawy wysyłamy nienagannie zapakowane, w fabrycznych opakowaniach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie produkty uszkodzone w transporcie za każdym razem wymieniamy na nowe. Bierzemy kompletną odpowiedzialność za bezbłędne pakowanie wysyłanych do Państwa towarów.

Efektywność energetyczna
Oprawa jest przystosowana do żarówek o klasach energetycznych:

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja