0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Producent:
Eglo

Lampa Eglo 49332

Model: eglo 49332
231.90 PLN
Dostępność: 1 - 2 tygodnia
szt.

Informacje podstawowe

Eglo
Producent: Eglo
Materiał lampy metal
Materiał klosza metal
Kolor lampy chromowy
Kolor klosza écru

Wymiary

Wysokość 150 cm
Średnica 25 cm

Źródło światła

Gwint E27
Ilość żarówek 1 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 60 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 60 W
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie NIE
Żarówki można zmienić na energooszczędne tak
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.
Oświetlenie Lampa Eglo 49332 wyprodukowane zostało przez firmę Eglo - to prestiżowy wytwórca elementów oświetleniowych z długą praktyką, ceniony przez klientów. Obudowę lampy Lampa Eglo 49332 stworzono z tworzywa takiego, jak metal. Zaś odcień, który dominuje to chromowy - ta barwa jest jedną z najchętniej kupowanych tego sezonu. Kolor rekomendowany jest również przez fachowców od dekorowania mieszkań. Tworzywo, z którego zrobiono to świetnej klasy metal.

Ten produkt działa w standardowym zasilaniu - 230 V. Energetyczna efektywność lampy uzależniona jest od rodzaju zainstalowanych żarówek. Zalecamy zakupienie tych w największym stopniu energooszczędnych, które zredukują zużycie energii.
Oznaczenie gwintu żarówek w produkcie to E27.


Rozwiązania przedsiębiorstwa Eglo odznacza niezwykle stylowe wzornictwo, jak również najlepsza klasa. To produkt, który spełni wszystkie Państwa wymagania.

Oferujemy sprzedaż innych lamp stworzonych przez Eglo, które wyszukają Państwo odwiedzając zakładkę LAMPY PODŁOGOWE, bądź też w dziale oświetlenia przedsiębiorstwa Eglo.

Zachęcamy do kupowania!

Efektywność energetyczna
Oprawa jest przystosowana do żarówek o klasach energetycznych:

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja