0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Producent:
Eglo

Lampa Eglo CALGARY 86389

Model: eglo 86389
499.90 PLN
Dostępność: 1 - 2 tygodnia
szt.

Informacje podstawowe

Eglo
Producent: Eglo
Materiał lampy metal
Materiał klosza szkło
Kolor lampy satynowy
Kolor klosza biały

Wymiary

Wysokość 110 cm
Szerokość 10 cm
Długość 10 cm

Źródło światła

Gwint E27
Ilość żarówek 1 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 60 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 60 W
Efektywność energetyczna Zależy od źródła światła
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie NIE
Klasa ochronna IP44
Żarówki można zmienić na energooszczędne tak
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.
Oświetlenie Lampa eglo CALGARY 86389 stworzyła firma Eglo - jest to znany twórca lamp z wieloletnią praktyką, doceniony przez duże grono Klientów. Tworzywem, z którego z którego stworzono obudowę oświetlenia jest metal. Zaś odcień, który wyróżnia się to satynowy - ten odcień jest jednym z najmodniejszych tego sezonu. Barwa rekomendowana jest dodatkowo przez architektów wnętrz. Materiałem, z którego wykonano klosze tej lampy jest najlepszej klasy szkło. Wysokość lampy to 110 cm cm, a zaś jej szerokość wynosi 10 cm cm.

Produkt pracuje w oparciu o standardowe zasilanie - 230 V. Wartość efektywności energetycznej produktu to Zależy od źródła światła.
Żarówki w produkcie są wyposażone w gwint E27.


Towary marki Eglo wyróżnia niezwykle interesujące wzornictwo, jak również najwyższa jakość. To produkt, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Pozostałe produkty firmy Eglo odnajdą Państwo odwiedzając zakładkę lampy stojące wysokie, czy też na podstronie poświęconej lampom przedsiębiorstwa Eglo.

Zapraszamy do kupowania!

Produkt oznakowany jest klasą szczelności IP44. Stopień ochrony należy interpretować następująco: zabezpieczenie przed obiektami o wielkości powyżej 1 mm – na przykład przed przyłożeniem cieńszego narzędzia, jak też cienkiego kabla i zabezpieczenia przed wodą spadającą pod wszelkimi kątami – na przykład z deszczu.
Efektywność energetyczna
Oprawa jest przystosowana do żarówek o klasach energetycznych:

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja