0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Producent:
Eglo

Lampa Eglo CARDIGAN 49274

Model: eglo 49274
134.90 PLN
Dostępność: 1 - 2 tygodnia
szt.

Informacje podstawowe

Eglo
Producent: Eglo
Materiał lampy metal, szkło
Kolor lampy przeźroczysty, patynowy

Wymiary

Wysokość 27 cm
Średnica 12 cm

Źródło światła

Gwint E27
Ilość żarówek 1 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 60 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 60 W
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie NIE
Żarówki można zmienić na energooszczędne tak
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.
Producentem lampy Lampa Eglo 49274 jest firma Eglo - jest to profesjonalny twórca oświetlenia z wieloletnim doświadczeniem, doceniony przez klientów. Zewnętrzne elementy lampy Lampa Eglo 49274 zostały wytworzone z materiału takiego, jak metal. Zaś w największym stopniu przeważającym kolorem jest patynowy - ta barwa jest jedną z najmodniejszych w tym roku. Kolor rekomendowany jest też przez fachowców od urządzania wnętrz.

Ta lampa funkcjonuje opierając się o standardową wartość zasilania - 230 V. Wartość efektywności energetycznej towaru warunkowana jest przez rodzaj wybranych żarówek. Rekomendujemy zakupienie tych jak najbardziej energooszczędnych, które umożliwią zmniejszenie zużycia prądu.
Żarówki w produkcie są wyposażone w gwint typu E27.


Rozwiązania przedsiębiorstwa Eglo wyróżniają się naprawdę wyjątkowym zdobieniem, a dodatkowo doskonałą jakością. To produkt, który spełni wszystkie oczekiwania Klienta.

Oferujemy sprzedaż innych rozwiązań od przedsiębiorstwa Eglo, które odnajdą Państwo kierując się działu LAMPY NOCNE, czy też na podstronie dedykowanej oświetleniu firmy Eglo.

Zapraszamy do poznania pełnej oferty naszej firmy!

Efektywność energetyczna
Oprawa jest przystosowana do żarówek o klasach energetycznych:

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja