0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Eglo 94967
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!
Producent:
Eglo

Lampa Eglo CARPI 94967

Model: eglo 94967
203.81 PLN
Dostępność: 1 -2 tygodnia
szt.

Informacje podstawowe

Eglo
Producent: Eglo
Kolor lampy aluminiowy, biały
Materiał lampy aluminium, tworzywo sztuczne

Wymiary

Średnica 30 cm

Źródło światła

Gwint LED
Ilość żarówek 1 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 11 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 11 W
Efektywność energetyczna A+
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie TAK
Klasa ochronna IP44
Żarówki można zmienić na energooszczędne już zastosowano żarówki energooszczędne
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa Eglo CARPI 94967 została wytworzona przez przedsiębiorstwo Eglo.

Austriacka firma Eglo, to jedna z największych firm oświetleniowych na naszym kontynencie. Bardzo obszerna propozycja obejmująca lampy nowoczesne, dziecięce, biurowe oraz zewnętrzne niewątpliwie umożliwi dobrać ciekawy produkt. Lampa Eglo CARPI 94967 jak cały asortyment Eglo posiada dobrą jakość i korzystną cenę. Z uwagi na to, że przeważająca część lamp Eglo dostępnych jest w rodzinach, umożliwia to Państwu zestawienie różnych rodzajów lamp o podobnym designie w ramach pomieszczenia.

Elementy Lampa Eglo CARPI 94967 są zbudowane z surowców takich, jak aluminium.
Dominuje tutaj kolor aluminiowy. Ten kolor jest jednym z najchętniej wybieranych w tym sezonie. Barwa ta polecana jest przez architektów wnętrz. Ta kolorystyka to odzwierciedlenie obecnych trendów.

Produkt pracuje opierając się o typowe zasilanie 230 V przy gwincie LED. Wartość energetycznej efektywności oprawy zależy w tym przypadku od rodzaju zainstalowanych żarówek. Rekomendujemy nabycie tych najbardziej energooszczędnych, które zminimalizują koszty energii elektrycznej. Dobrym rozwiązaniem może być zakup ledowych źródeł światła, które charakteryzują się niezrównaną efektywnością energetyczną.

Wraz z tą lampą producent dostarcza żarówki. Żywimy przekonanie że ta oprawa podkreśli atuty każdego pomieszczenia.

Zachęcamy do zakupów innych produktów producenta Eglo oraz innych, które zobaczą Państwo w dziale LAMPY DO WNĘTRZ LED, a także na stronie z innymi propozycjami firmy Eglo.

Wszystkie towary przesyłamy solidnie zapakowane, w fabrycznych pudełkach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie produkty zepsute w trakcie dostawy za każdym razem wymieniamy na nowe. Przyjmujemy bezwzględną odpowiedzialność za prawidłowe pakowanie wysyłanych do Państwa opraw.

Efektywność energetyczna
a+
Oprawę sprzedaje się z żarówką o klasie energetycznej:
a+

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja