0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Lampa Eglo DAVIDA 1
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!
Producent:
Eglo

Lampa Eglo DAVIDA 1

Model: eglo 30832
146.90 PLN
Dostępność: 1 – 2 tygodnia
szt.

Informacje podstawowe

Eglo
Producent: Eglo
Materiał lampy metal
Kolor lampy chromowy, czarny

Źródło światła

Gwint GU10
Ilość żarówek 1 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 5 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 5 W
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie TAK
Żarówki można zmienić na energooszczędne nie
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa DAVIDA 1 Eglo 30832 stanowi część szerokiej oferty producenta Eglo.

Pochodząca z Austrii firma Eglo, to jeden z liderów na rynku europejskim. Nadzwyczaj okazała oferta obejmująca wyroby nowoczesne, klasyczne, biurowe oraz ogrodowe pozwoli z pewnością wybrać interesujący dla Państwa produkt. Lampa DAVIDA 1 Eglo 30832 jak cała produkcja Eglo posiada atrakcyjną cenę i interesujący styl. Ze względu na to, że przeważająca część opraw Eglo dostępnych jest w rodzinach, umożliwia to Państwu zestawienie wielu rodzajów opraw o podobnej stylistyce do jednego pomieszczenia.

Większość części Lampa DAVIDA 1 Eglo 30832 jest wyprodukowanych z tworzyw takich, jak metal.
Głównym kolorem lampy jest chromowy. Kolor ostatnio bardzo popularny. Barwa ta polecana jest dodatkowo przez profesjonalistów z dziedziny architektury wnętrz. Jest również bardzo na czasie.

Produkt jest zasilana napięciem 230 V przy gwincie źródła światła GU10.

Wraz z tą lampą producent dostarcza źródła światła. Żywimy przekonanie że ta lampa będzie doskonale wyglądała w Państwa wnętrzu.

Zachęcamy do oglądnięcia innych propozycji firmy Eglo oraz innych, które znajdą Państwo w kategorii REFLEKTORY, a także na podstronie z innymi lampami marki Eglo.

Wszystkie towary wysyłamy bezbłędnie zapakowane, w fabrycznych opakowaniach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie produkty zniszczone w trakcie dostawy zawsze wymieniamy na nowe. Bierzemy kompletną odpowiedzialność za doskonałe pakowanie wysyłanych do Państwa produktów.

Efektywność energetyczna
Oprawa jest przystosowana do żarówek o klasach energetycznych:

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja