0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Producent:
Eglo

Lampa Eglo DUNDEE 49337

Model: eglo 49337
134.90 PLN
Dostępność: 1 - 2 tygodnia
szt.

Informacje podstawowe

Eglo
Producent: Eglo
Materiał lampy metal
Materiał klosza metal
Kolor lampy zielony
Kolor klosza zielony

Wymiary

Wysokość 44 cm
Szerokość 29 cm
Średnica 4 cm

Źródło światła

Gwint E27
Ilość żarówek 1 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 60 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 60 W
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie NIE
Żarówki można zmienić na energooszczędne tak
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.
Wytwórcą oświetlenia o nazwie Lampa Eglo 49337 jest firma Eglo - jest to znany wytwórca oświetlenia z bogatym doświadczeniem, ceniony przez klientów. Zewnętrzne elementy lampy Lampa Eglo 49337 wykonano z materiału takiego, jak metal. Zaś kolor, który jest dominujący to zielony - ta barwa jest jedną z najchętniej wybieranych tego sezonu. Barwa polecana jest też przez specjalistów od dekoracji domów. Materiałem, z jakiego wykonano klosz lampy jest najlepszej klasy metal. Rozmiary lampy są następujące: wysokość - 44 cm cm, szerokość - 29 cm cm.

Opisywana lampa działa opierając się o typowe zasilanie - 230 V. Energetyczna efektywność oświetlenia warunkowana jest przez typ zainstalowanych żarówek. Rekomendujemy zakupienie tych w największym stopniu energooszczędnych, które zmniejszą koszty energii.
Rodzaj gwintu żarówek w produkcie to E27.


Produkty przedsiębiorstwa Eglo wyróżnia niezwykle interesujący design, a także najwyższa klasa. To oświetlenie, które spełni wszelkie Państwa wymogi.

Pozostałe lampy przedsiębiorstwa Eglo odnaleźć mogą Państwo odwiedzając dział LAMPY BIURKOWE, albo też w dziale oświetlenia firmy Eglo.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

Efektywność energetyczna
Oprawa jest przystosowana do żarówek o klasach energetycznych:

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja