0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Lampa Eglo DURENGO 93078
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!
Producent:
Eglo

Lampa Eglo DURENGO 93078

Model: eglo 93078
132.90 PLN
Dostępność: 1 – 2 tygodnia
szt.

Informacje podstawowe

Eglo
Producent: Eglo
Materiał lampy tworzywo sztuczne
Kolor lampy biały, chromowy

Wymiary

Średnica 16 cm

Źródło światła

Gwint LED
Ilość żarówek 1 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 3 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 3 W
Efektywność energetyczna A
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie TAK
Żarówki można zmienić na energooszczędne nie
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa DURENGO Eglo 93078 stworzyło przedsiębiorstwo Eglo.

Austriacka marka Eglo, to jedna z największych firm oświetleniowych w Europie. Nad wyraz obszerna oferta obejmująca oprawy nowoczesne, dziecięce, biurowe oraz ogrodowe pozwoli z pewnością dobrać interesujący dla Państwa produkt. Lampa DURENGO Eglo 93078 jak i cała produkcja Eglo posiada atrakcyjną cenę i intrygujący styl. Ze względu na to, że większość wyrobów Eglo dostępnych jest w rodzinach, umożliwia to Państwu zestawienie różnych rodzajów lamp w podobnej estetyce do tego samego pomieszczenia.

Elementy Lampa DURENGO Eglo 93078 są wykonane z materiałów takich, jak tworzywo sztuczne.
Dominującym kolorem jest biały. Ten kolor jest jednym z najchętniej wybieranych w tym sezonie. Barwa ta polecana jest przez architektów wnętrz. Jest również bardzo modny.

Produkt pracuje opierając się o typowe zasilanie 230 V przy gwincie LED. Ten produkt cechuje się najwyższą możliwą efektywnością energetyczną A.

Do tej lampy producent dołączył żarówki. Żywimy przekonanie że ta oprawa będzie się świetnie prezentować w Państwa wnętrzu.

Proszę zapoznać się również z innymi lampami marki Eglo oraz innych, które zobaczą Państwo w dziale LAMPY BIURKOWE, a także na stronie z innymi propozycjami firmy Eglo.

Wszystkie towary przesyłamy bezbłędnie zapakowane, w fabrycznych pudełkach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie produkty zepsute w trakcie dostawy za każdym razem wymieniamy na nowe. Bierzemy pełną odpowiedzialność za bezbłędne pakowanie wysyłanych do Państwa towarów.

Efektywność energetyczna
W tej oprawie nie można wymieniać źródła światła.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja