0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Lampa Eglo DURENGO 93079
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!
Producent:
Eglo

Lampa Eglo DURENGO 93079

Model: eglo 93079
132.90 PLN
Dostępność: 1 – 2 tygodnia
szt.

Informacje podstawowe

Eglo
Producent: Eglo
Materiał lampy tworzywo sztuczne
Kolor lampy chromowy, purpurowy

Wymiary

Średnica 16 cm

Źródło światła

Gwint LED
Ilość żarówek 1 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 3 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 3 W
Efektywność energetyczna A
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie TAK
Żarówki można zmienić na energooszczędne nie
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa DURENGO Eglo 93079 stanowi część szerokiej oferty marki Eglo.

Austriacka marka Eglo, to jeden z największych wytwórców lamp w Europie. Niezwykle obszerna propozycja obejmująca wytwory nowoczesne, dziecięce, biurowe oraz ogrodowe niewątpliwie umożliwi dobrać odpowiedni produkt. Lampa DURENGO Eglo 93079 jak i cały asortyment Eglo posiada atrakcyjną cenę i ciekawy styl. Ze względu na to, że większość wyrobów Eglo dostępnych jest w seriach, pozwala to Państwu na zestawienie kilku typów opraw o podobnej estetyce do tego samego wnętrza.

Główne elementy Lampa DURENGO Eglo 93079 są stworzone z surowców takich, jak tworzywo sztuczne.
Dominującym kolorem jest purpurowy. Ten kolor jest jednym z najchętniej wybieranych w tym sezonie. Barwa ta polecana jest przez profesjonalistów z dziedziny architektury wnętrz. Ta kolorystyka idealnie współgra z aktualną modą.

Oprawa pracuje opierając się o typowe zasilanie 230 V na żarówki posiadające mocowanie LED. Ten produkt charakteryzuje się maksymalną możliwą efektywnością energetyczną A.

Do tej lampy producent załączył żarówki. Jesteśmy przekonani że ta lampa będzie się świetnie prezentować w Państwa pomieszczeniu.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi propozycjami firmy Eglo oraz innych, które odnajdą Państwo zaglądając do działu LAMPY BIURKOWE, a także na podstronie poświęconej oświetleniu firmy Eglo.

Wszystkie oprawy wysyłamy doskonale zapakowane, w fabrycznych pudełkach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie lampy zepsute w transporcie za każdym razem wymieniamy na nowe. Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za solidne zapakowanie wysyłanych do Państwa produktów.

Efektywność energetyczna
W tej oprawie nie można wymieniać źródła światła.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja