0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Lampa Eglo IMENE 92095
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!
Producent:
Eglo

Lampa Eglo IMENE 92095

Model: eglo 92095

  /  1 ocena
629.90 PLN
Dostępność: 1 – 2 tygodnie
szt.

Informacje podstawowe

Eglo
Producent: Eglo
Materiał lampy aluminium, metal

Źródło światła

Gwint LED
Ilość żarówek 1 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 6 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 6 W
Efektywność energetyczna A
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie TAK
Żarówki można zmienić na energooszczędne nie
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.
Zastosowanie do łazienki

Lampa eglo IMENE 92095 zastała wyprodukowana przez przedsiębiorstwo Eglo.

Austriacka firma Eglo, to jeden z liderów na rynku europejskim. Nad wyraz obszerna propozycja obejmująca produkty nowoczesne, biurowe oraz zewnętrzne pozwoli z pewnością wybrać interesujący produkt. Lampa eglo IMENE 92095 jak i cała produkcja Eglo charakteryzuje się fascynującą stylistyką przy zachowaniu przystępnej ceny. Ze względu na to, że ogrom opraw Eglo produkowanych jest w seriach, pozwala to Państwu na zestawienie różnych typów opraw w podobnej stylistyce w ramach pomieszczenia.

Większość części Lampa eglo IMENE 92095 jest zbudowanych z materiałów takich, jak aluminium.

Produkt pracuje opierając się o typowe zasilanie 230 V przy gwincie źródła światła LED. Wartość energetycznej efektywności tego towaru zależy w tym przypadku od typu zainstalowanych źródeł światła. Zalecamy nabycie tych jak najbardziej energooszczędnych, które zredukują koszty prądu. Niezwykle skutecznym rozwiązaniem może być zakup i instalacja żarówek ledowych, które charakteryzują się niezrównaną efektywnością energetyczną.

Wraz z tą lampą producent dostarcza żarówki. Jesteśmy pewni że ta oprawa podkreśli cechy każdego wnętrza.

Proponujemy sprzedaż pozostałych rozwiązań wyprodukowanych przez Eglo oraz innych, które odnajdą Państwo zaglądając do działu LAMPY ŁAZIENKOWE, a także na stronie z innymi propozycjami firmy Eglo.

Wszystkie lampy przesyłamy bardzo dobrze zapakowane, w fabrycznych pudełkach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie towary które ulegną uszkodzeniu w transporcie zawsze wymieniamy na nowe. Bierzemy absolutną odpowiedzialność za bardzo dobre zapakowanie wysyłanych do Państwa opraw.

Efektywność energetyczna
W tej oprawie nie można wymieniać źródła światła.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja