0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Lampa Eglo LED BIMEDA
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!
Producent:
Eglo

Lampa Eglo LED BIMEDA

Model: eglo 31005
46.90 PLN
Dostępność: 1 – 2 tygodnia
szt.

Informacje podstawowe

Eglo
Producent: Eglo
Materiał lampy metal
Kolor lampy czarny

Wymiary

Średnica 7 cm

Źródło światła

Gwint GU10
Ilość żarówek 1 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 2 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 2 W
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie TAK
Żarówki można zmienić na energooszczędne nie
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa LED BIMEDA Eglo 31005 stworzyło przedsiębiorstwo Eglo.

Austriacka marka Eglo, to jeden z liderów na rynku europejskim. Bardzo okazała oferta obejmująca wyroby nowoczesne, klasyczne, biurowe oraz zewnętrzne pozwoli z pewnością dobrać odpowiedni produkt. Lampa LED BIMEDA Eglo 31005 jak wszystkie propozycje Eglo posiada bardzodobrą jakość i cenę. Ze względu na to, że przeważająca część produktów Eglo produkowanych jest w seriach, umożliwia to Państwu zestawienie kilku typów opraw w podobnym designie do tego samego wnętrza.

Główne elementy Lampa LED BIMEDA Eglo 31005 są wykonane z surowców takich, jak metal.
Dominującym kolorem jest czarny. Kolor ostatnio bardzo popularny. Barwa ta rekomendowana jest przez dekoratorów wnętrz. Ta kolorystyka idealnie współgra z aktualną modą.

Oprawa współpracuje z zasilaniem 230 V przy gwincie źródła światła GU10.

Oprawa wyposażona jest w żarówki. Jesteśmy pewni że ta oprawa nada każdemu wnętrzu charakter.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi propozycjami firmy Eglo oraz innych, które znajdą Państwo w kategorii REFLEKTORY, a także na podstronie z całym asortymentem firmy Eglo.

Wszystkie lampy przesyłamy nienagannie zapakowane, w fabrycznych opakowaniach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie produkty uszkodzone w trakcie dostawy zawsze wymieniamy na nowe. Przyjmujemy pełną odpowiedzialność za nienaganne pakowanie wysyłanych do Państwa towarów.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja