0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Lampa Eglo LED BIMEDA
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!
Producent:
Eglo

Lampa Eglo LED BIMEDA

Model: eglo 31007
159.90 PLN
Dostępność: 1 – 2 tygodnia
szt.

Informacje podstawowe

Eglo
Producent: Eglo
Materiał lampy metal
Kolor lampy czarny

Źródło światła

Gwint GU10
Ilość żarówek 3 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 2 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 7 W
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie TAK
Żarówki można zmienić na energooszczędne nie
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa LED BIMEDA Eglo 31007 została stworzona przez markę Eglo.

Austriacka marka Eglo, to jedna z największych firm oświetleniowych w Europie. Nad wyraz obszerna propozycja obejmująca wyroby nowoczesne, klasyczne, biurowe oraz ogrodowe niewątpliwie umożliwi wybrać interesujący produkt. Lampa LED BIMEDA Eglo 31007 jak wszystkie propozycje Eglo posiada atrakcyjną cenę i interesujący styl. Ze względu na to, że duża część opraw Eglo produkowanych jest w rodzinach, umożliwia to Państwu zestawienie wielu typów opraw w podobnej stylistyce do tego samego wnętrza.

Większość części Lampa LED BIMEDA Eglo 31007 jest zbudowanych z surowców takich, jak metal.
Dominuje tutaj kolor czarny. Ten kolor jest bardzo lubiany przez naszych Klientów. Barwa ta polecana jest dodatkowo przez dekoratorów wnętrz. Jest również bardzo na czasie.

Produkt zasilana jest przez napięcie 230 V przy gwincie żarówek GU10.

Do tej lampy producent dołączył źródła światła. Żywimy przekonanie że ten produkt nada każdemu pomieszczeniu charakter.

Proszę zapoznać się również z innymi lampami marki Eglo oraz innych, które odnajdą Państwo zaglądając do działu REFLEKTORY, a także na stronie z innymi propozycjami firmy Eglo.

Nasze produkty wysyłamy doskonale zapakowane, w fabrycznych pudełkach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie produkty zniszczone w transporcie za każdym razem wymieniamy na nowe. Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za bezbłędne zapakowanie wysyłanych do Państwa produktów.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja