0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Lampa Eglo MANAO 1 93154
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!
Producent:
Eglo

Lampa Eglo MANAO 1 93154

Model: eglo 93154
129.90 PLN
Dostępność: 1 – 2 tygodnia
szt.

Informacje podstawowe

Eglo
Producent: Eglo
Materiał lampy metal
Kolor lampy chromowy

Wymiary

Szerokość 11 cm

Źródło światła

Gwint GU10
Ilość żarówek 1 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 5 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 5 W
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie TAK
Żarówki można zmienić na energooszczędne nie
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa LED MANAO 1 Eglo 93154 stanowi część szerokiej propozycji firmy Eglo.

Austriacka marka Eglo, to jeden z europejskich liderów rynku. Nad wyraz obszerna propozycja obejmująca lampy nowoczesne, biurowe oraz ogrodowe niewątpliwie umożliwi wybrać odpowiedni produkt. Lampa LED MANAO 1 Eglo 93154 jak i cały asortyment Eglo charakteryzuje się fascynującą stylistyką przy zachowaniu przystępnej ceny. Z uwagi na to, że ogrom opraw Eglo dostępnych jest w rodzinach, pozwala to Państwu na zestawienie różnych typów opraw w podobnej estetyce do tego samego wnętrza.

Większość części Lampa LED MANAO 1 Eglo 93154 jest stworzonych z surowców takich, jak metal.
Kolorystyka oprawy skupia się wokół koloru chromowy. Ten kolor często również wybierają nasi Klienci. Barwa ta polecana jest dodatkowo przez architektów wnętrz. Jest również bardzo modny.

Lampa pracuje opierając się o typowe zasilanie 230 V przy gwincie źródła światła GU10.

W tej lampie źródła światła są komplecie przez producenta. Jesteśmy przekonani że ta oprawa nada każdemu pomieszczeniu charakter.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi propozycjami firmy Eglo oraz innych, które znajdą Państwo w kategorii REFLEKTORY, a także na stronie z innymi propozycjami firmy Eglo.

Wszystkie nasze towary przesyłamy bardzo dobrze zapakowane, w fabrycznych pudełkach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie produkty uszkodzone w transporcie za każdym razem wymieniamy na nowe. Bierzemy bezwzględną odpowiedzialność za bardzo dobre zapakowanie wysyłanych do Państwa lamp.

Efektywność energetyczna
Oprawa jest przystosowana do żarówek o klasach energetycznych:

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja