0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Lampa Eglo NORBELLO 2 93164
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!
Producent:
Eglo

Lampa Eglo NORBELLO 2 93164

Model: eglo 93164
116.90 PLN
Dostępność: 1 – 2 tygodnia
szt.

Informacje podstawowe

Eglo
Producent: Eglo
Materiał lampy metal
Kolor lampy chromowy

Wymiary

Średnica 12 cm

Źródło światła

Gwint GU10
Ilość żarówek 1 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 5 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 5 W
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie TAK
Żarówki można zmienić na energooszczędne nie
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa LED NORBELLO 2 Eglo 93164 została stworzona przez markę Eglo.

Austriacka firma Eglo, to jeden z największych wytwórców oświetlenia na naszym kontynencie. Bardzo okazała propozycja obejmująca wytwory nowoczesne, klasyczne, biurowe oraz zewnętrzne pozwoli z pewnością dobrać ciekawy dla Państwa produkt. Lampa LED NORBELLO 2 Eglo 93164 jak cały asortyment Eglo posiada atrakcyjną cenę i interesujące wzornictwo. Z uwagi na to, że duża część opraw Eglo dostępnych jest w rodzinach, umożliwia to Państwu zestawienie różnych typów opraw o podobnym designie do tego samego wnętrza.

Elementy Lampa LED NORBELLO 2 Eglo 93164 są wykonane z tworzyw takich, jak metal.
Dominującym kolorem jest chromowy. Kolor ostatnio bardzo popularny. Barwa ta rekomendowana jest przez architektów wnętrz. Ta kolorystyka to odzwierciedlenie aktualnych trendów.

Lampa pracuje opierając się o typowe zasilanie 230 V oraz wyposażona w gwint GU10.

Wraz z tą lampą producent dostarcza źródła światła. Żywimy przekonanie że ta oprawa nada każdemu mieszkaniu charakter.

Proszę zapoznać się również z innymi lampami marki Eglo oraz innych, które zobaczą Państwo w dziale REFLEKTORY, a także na podstronie z innymi lampami marki Eglo.

Nasze produkty przesyłamy nienagannie zapakowane, w fabrycznych opakowaniach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie lampy zniszczone w trakcie dostawy zawsze wymieniamy na nowe. Przyjmujemy absolutną odpowiedzialność za bezbłędne zapakowanie wysyłanych do Państwa lamp.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja