0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Eglo 94998
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!
Eglo 94998
Producent:
Eglo

Lampa Eglo PALERMO 94998

Model: eglo 94998
269.90 PLN
Dostępność: 1 -2 tygodnia
szt.

Informacje podstawowe

Eglo
Producent: Eglo
Kolor lampy biały, chromowy
Materiał lampy metal, szkło

Wymiary

Średnica 22 cm

Źródło światła

Gwint LED
Ilość żarówek 1 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 11 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 11 W
Efektywność energetyczna A+
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie TAK
Klasa ochronna IP44
Żarówki można zmienić na energooszczędne już zastosowano żarówki energooszczędne
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa Eglo PALERMO 94998 stanowi część olbrzymiej propozycji marki Eglo.

Pochodząca z Austrii marka Eglo, to jeden z największych producentów oświetlenia w Europie. Bardzo okazała propozycja obejmująca wytwory nowoczesne, biurowe oraz ogrodowe niewątpliwie umożliwi dobrać interesujący produkt. Lampa Eglo PALERMO 94998 jak cała produkcja Eglo posiada bardzodobrą jakość i korzystną cenę. Ze względu na to, że ogrom wyrobów Eglo wytwarzanych jest w seriach, umożliwia to Państwu zestawienie różnych rodzajów opraw w podobnej stylistyce do jednego wnętrza.

Główne elementy Lampa Eglo PALERMO 94998 są wyprodukowane z tworzyw takich, jak metal.
Kolorystyka oprawy skupia się wokół koloru chromowy. Ten kolor jest bardzo lubiany przez naszych Klientów. Barwa ta rekomendowana jest dodatkowo przez dekoratorów wnętrz. Jest również bardzo modny.

Oprawa jest zasilana napięciem 230 V przy gwincie źródła światła LED. Efektywność energetyczna tej lampy zależy w tym przypadku od rodzaju zainstalowanych żarówek. Polecamy nabycie tych najbardziej energooszczędnych, które zredukują koszty energii elektrycznej. Najlepszym rozwiązaniem może być zakup i instalacja ledowych źródeł światła, które charakteryzują się najwyższą możliwą efektywnością energetyczną.

Do tej lampy producent dołączył źródła światła. Jesteśmy przekonani że ten produkt dopełni estetycznie każde pomieszczenie.

Zachęcamy do oglądnięcia innych propozycji firmy Eglo oraz innych, które zobaczą Państwo w kategorii LAMPY DO WNĘTRZ LED, a także na podstronie z innymi lampami marki Eglo.

Wszystkie nasze produkty wysyłamy nienagannie zapakowane, w fabrycznych pudełkach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie produkty zepsute w trakcie dostawy za każdym razem wymieniamy na nowe. Przyjmujemy absolutną odpowiedzialność za nienaganne zapakowanie wysyłanych do Państwa lamp.

Efektywność energetyczna
a+
Oprawę sprzedaje się z żarówką o klasie energetycznej:
a+

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja