0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Producent:
Eglo

Lampa Eglo PLANET 1 83153

Model: eglo 83153

  /  1 ocena
28.90 PLN
Dostępność: 1 – 2 tygodnie
szt.

Informacje podstawowe

Eglo
Producent: Eglo
Materiał lampy metal
Materiał klosza szkło
Kolor klosza biały

Wymiary

Średnica 29 cm

Źródło światła

Gwint E27
Ilość żarówek 1 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 60 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 60 W
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie NIE

Lampa eglo PLANET 1 83153 wchodzi w skład olbrzymiej oferty firmy Eglo.

Austriacka marka Eglo, to jeden z liderów na rynku europejskim. Niezwykle szeroka oferta obejmująca lampy nowoczesne, dziecięce, biurowe oraz zewnętrzne niewątpliwie umożliwi wybrać odpowiedni produkt. Lampa eglo PLANET 1 83153 jak i cały asortyment Eglo posiada bardzodobrą jakość i korzystną cenę. Ze względu na to, że przeważająca część opraw Eglo dostępnych jest w rodzinach, pozwala to Państwu na zestawienie różnych typów lamp w podobnym stylu do jednego wnętrza.

Większość części Lampa eglo PLANET 1 83153 jest zbudowanych z tworzyw takich, jak metal. Tworzywem z którego stworzono Klosz jest szkło. Podstawowym kolorem klosza jest biały.

Produkt współpracuje z zasilaniem 230 V przy gwincie E27.

Do tej lampy producent dołączył żarówki. Żywimy przekonanie że ten produkt będzie doskonale wyglądała w Państwa mieszkaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi propozycjami firmy Eglo oraz innych, które odnajdą Państwo zaglądając do działu LAMPY SUFITOWE - PLAFONY, a także na podstronie z całym asortymentem firmy Eglo.

Wszystkie nasze towary przesyłamy solidnie zapakowane, w fabrycznych opakowaniach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie towary zepsute w transporcie za każdym razem wymieniamy na nowe. Bierzemy pełną odpowiedzialność za bezbłędne pakowanie wysyłanych do Państwa opraw.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja