0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Lampa Eglo RIGA 2 94108
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!
Producent:
Eglo

Lampa Eglo RIGA 2 94108

Model: eglo 94108
266.90 PLN
Dostępność: 1 – 2 tygodnie
szt.

Informacje podstawowe

Eglo
Producent: Eglo
Materiał lampy metal
Kolor lampy satynowy

Wymiary

Wysokość 80 cm
Szerokość 13 cm
Średnica 9 cm

Źródło światła

Gwint LED GU10
Ilość żarówek 1 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 3 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 3 W
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie TAK
Klasa ochronna IP44
Żarówki można zmienić na energooszczędne nie
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.
Lampę Lampa Eglo RIGA 2 94108 stworzyło przedsiębiorstwo Eglo - jest to znany twórca oświetlenia z bogatym doświadczeniem, ceniony przez duże grono Klientów. Materiał, z którego stworzono lampę Lampa Eglo RIGA 2 94108 to metal. Zaś odcień, który wyróżnia się to satynowy - ta barwa jest jedną z najchętniej kupowanych w tym sezonie. Barwa polecana jest też przez fachowców od urządzania domów. Wysokość produktu wynosi 80 cm cm, a zaś jej szerokość wynosi 13 cm cm.

Ten produkt funkcjonuje w standardowym zasilaniu - 230 V. Wartość efektywności energetycznej lampy uwarunkowana jest przez rodzaj wybranych żarówek. Rekomendujemy wybranie tych jak najbardziej energooszczędnych, które umożliwią redukcję zużycia prądu.
Żarówki w produkcie są wyposażone w gwint rodzaju LED GU10.


Lampy przedsiębiorstwa Eglo wyróżnia bardzo interesujące wzornictwo, jak również najwyższa klasa. To oświetlenie, które spełni wszelkie oczekiwania Klienta.

Pozostałe lampy marki Eglo odszukają Państwo w kategorii lampy stojące niskie, czy też w zakładce oświetlenia firmy Eglo.

Zachęcamy do zakupów!

Wartość stopnia ochrony produktu wynosi IP44. Znaczenie stopnia ochrony prezentuje się następująco: ochrona przed ciałami mającymi powyżej 1 mm – m.in. przed dotknięciem cieńszego narzędzia, czy też wąskiego kabla oraz zabezpieczenie przed wodą kapiącą pod dowolnym kątem – przykładowo deszczem.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja