0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
eglo 31391
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!
Producent:
Eglo
Nowość

lampa Eglo TABERNO 31391

Model: eglo 31391
174.90 PLN
Dostępność: 1 - 2 tygodnia
szt.

Informacje podstawowe

Eglo
Producent: Eglo
Materiał lampy metal
Materiał klosza szkło
Kolor lampy satynowy
Kolor klosza biały

Wymiary

Szerokość 39 cm
Długość 7 cm
Średnica 4 cm

Źródło światła

Gwint LED
Ilość żarówek 2 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 5 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 10 W
Efektywność energetyczna A
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie TAK

lampa Eglo TABERNO 31391 zaprojektowało przedsiębiorstwo Eglo.

Pochodząca z Austrii marka Eglo, to jeden z liderów na rynku europejskim. Nadzwyczaj okazała oferta obejmująca wytwory nowoczesne, dziecięce, biurowe oraz ogrodowe niewątpliwie umożliwi dobrać ciekawy produkt. lampa Eglo TABERNO 31391 jak i cały asortyment Eglo posiada atrakcyjną cenę i ciekawy styl. Z uwagi na to, że przeważająca część wyrobów Eglo wytwarzanych jest w rodzinach, pozwala to Państwu na zestawienie wielu typów opraw o podobnej estetyce do tego samego pomieszczenia.

Większość części lampa Eglo TABERNO 31391 jest wyprodukowanych z tworzyw takich, jak metal.
Surowcem z którego zbudowano Klosz jest szkło. Kolorystyka oprawy skupia się wokół koloru satynowy. Ten kolor jest jednym z najchętniej wybieranych w tym sezonie. Barwa ta polecana jest dodatkowo przez specjalistów od urządzania wnętrz. Ta kolorystyka świetnie współgra z aktualną modą. Podstawowym kolorem klosza jest biały.

Oprawa pracuje opierając się o typowe zasilanie 230 V na żarówki posiadające gwint LED. Ten produkt cechuje się najwyższą możliwą efektywnością energetyczną A.

Do tej lampy producent załączył źródła światła. Żywimy przekonanie że ten produkt dopełni estetycznie każde mieszkanie.

Proponujemy sprzedaż pozostałych rozwiązań wyprodukowanych przez Eglo oraz innych, które zobaczą Państwo w dziale REFLEKTORY, a także na podstronie z innymi lampami marki Eglo.

Nasze oprawy przesyłamy solidnie zapakowane, w fabrycznych pudełkach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie towary uszkodzone w transporcie za każdym razem wymieniamy na nowe. Przyjmujemy bezwzględną odpowiedzialność za nienaganne zapakowanie wysyłanych do Państwa produktów.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja