0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Producent:
Eglo

Lampa Eglo ZIMBA 88008

Model: eglo 88008
94.90 PLN
Dostępność: 1 - 2 tygodnia
szt.

Informacje podstawowe

Eglo
Producent: Eglo
Materiał lampy aluminium
Kolor lampy srebrny

Wymiary

Wysokość 10 cm
Szerokość 24 cm

Źródło światła

Gwint E27
Ilość żarówek 1 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 60 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 60 W
Efektywność energetyczna Zależy od źródła światła
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie NIE
Klasa ochronna IP44
Żarówki można zmienić na energooszczędne tak
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.
Lampa Lampa eglo ZIMBA 88008 stworzona została przez przedsiębiorstwo Eglo - to prestiżowy twórca lamp z długoletnią praktyką, doceniony przez ogromne grono Klientów. Zewnętrzne elementy lampy Lampa eglo ZIMBA 88008 stworzono z materiału takiego, jak aluminium. Zaś odcień, który jest dominujący to srebrny - ten kolor jest jednym z najchętniej wybieranych tego sezonu. Odcień rekomendowany jest też przez fachowców od dekoracji mieszkań. Wymiary produktu są następujące: wysokość - 10 cm cm, szerokość - 24 cm cm.

Opisywana lampa funkcjonuje w standardowym zasilaniu - 230 V. Wartość energetycznej efektywności produktu to Zależy od źródła światła.
Gwint żarówek w lampie to E27.


Lampy firmy Eglo cechują się naprawdę atrakcyjnym zdobieniem, a także nienaganną jakością. To oświetlenie, które sprosta wszystkim Państwa oczekiwaniom.

Proponujemy sprzedaż innych oświetlenia wyprodukowanych przez Eglo, które odnaleźć mogą Państwo przechodząc zakładki lampy ścienne - kinkiety, jak również na podstronie poświęconej lampom przedsiębiorstwa Eglo.

Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty naszego sklepu!

Stopień ochrony towaru to IP44. Klasę szczelności należy interpretować następująco: zabezpieczenie przed obiektami o wielkości powyżej 1 mm – m.in. przed dotknięciem wąskiego narzędzia, czy też cienkiego przewodu oraz zabezpieczenie przed wodą spadającą pod wszelkimi kątami – przykładowo z deszczu.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja