0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
italux C29375F-2P
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!
Producent:
Italux

Lampa Italux BIANCA SQUARE C29375F-2P

Model: italux C29375F-2P
196.00 PLN
szt.

Informacje podstawowe

Italux
Producent: Italux
Kolor lampy biały, srebrny
Materiał lampy metal, szkło

Wymiary

Długość 24 cm
Wysokość 8 cm
Szerokość 24 cm

Źródło światła

Gwint LED
Ilość żarówek 1 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 11 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 11 W
Efektywność energetyczna A+
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie TAK
Żarówki można zmienić na energooszczędne już zastosowano żarówki energooszczędne
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa Italux BIANCA SQUARE C29375F-2P zaprojektowało przedsiębiorstwo Italux.

Firma ta posiada niezwykle długą tradycję w kraju. Jest to jeden z liderów polskiego rynku, którego oprawy cieszą się dużym uznaniem wśród naszych rodaków. Ich silne strony to bogata oferta i dostępna cena. Produkty Italux regularnie sa przedstawiane w interesujących gazetach o tematyce wnętrzarskiej, w programach TV – są za każdym razem frapującym akcentem w każdym wnętrzu.

Główne elementy Lampa Italux BIANCA SQUARE C29375F-2P są wykonane z materiałów takich, jak metal.
Dominującym kolorem jest srebrny. Ten kolor często również wybierają nasi Klienci. Barwa ta polecana jest dodatkowo przez architektów wnętrz. Ta kolorystyka świetnie współgra z aktualną modą.

Oprawa współpracuje z zasilaniem 230 V przy gwincie źródła światła LED. Efektywność energetyczna oprawy zależna jest od rodzaju zainstalowanych żarówek. Zalecamy nabycie tych najbardziej energooszczędnych, które zminimalizują koszty energii elektrycznej. Najlepszym rozwiązaniem może być zakup i instalacja ledowych źródeł światła, które cechują się niezrównaną efektywnością energetyczną.

Wraz z tą lampą producent dostarcza żarówki. Jesteśmy przekonani że ta lampa nada każdemu pomieszczeniu charakter.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi propozycjami firmy Italux oraz innych, które zobaczą Państwo w kategorii LAMPY DO WNĘTRZ LED, a także na podstronie poświęconej oświetleniu firmy Italux.

Nasze towary przesyłamy doskonale zapakowane, w fabrycznych pudełkach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie produkty zniszczone w transporcie zawsze wymieniamy na nowe. Bierzemy kompletną odpowiedzialność za nienaganne zapakowanie wysyłanych do Państwa opraw.

Efektywność energetyczna
a+
Oprawę sprzedaje się z żarówką o klasie energetycznej:
a+

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja