0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
italux C29375F-3T
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!
Producent:
Italux

Lampa Italux BIANCA SQUARE C29375F-3T

Model: italux C29375F-3T
204.00 PLN
szt.

Informacje podstawowe

Italux
Producent: Italux
Kolor lampy biały, srebrny
Materiał lampy metal, szkło

Wymiary

Długość 28 cm
Wysokość 8 cm
Szerokość 28 cm

Źródło światła

Gwint LED
Ilość żarówek 1 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 12 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 12 W
Efektywność energetyczna A+
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie TAK
Żarówki można zmienić na energooszczędne już zastosowano żarówki energooszczędne
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa Italux BIANCA SQUARE C29375F-3T stworzyło przedsiębiorstwo Italux.

Firma ta ma już niezwykle wieloletnią tradycję w kraju. To jeden czołowych producentów, którego asortyment cieszy się dużym powodzeniem wśród Polaków. Ich atuty to bogata oferta i korzystna oferta cenowa. Oprawy Italux ustawicznie sa przedstawiane w ciekawych gazetach o tematyce wnętrzarskiej, w programach telewizyjnych – są za każdym razem intrygującym elementem w każdym pomieszczeniu.

Elementy Lampa Italux BIANCA SQUARE C29375F-3T są wyprodukowane z materiałów takich, jak metal.
Dominującym kolorem jest srebrny. Ten kolor często również wybierają nasi Klienci. Barwa ta polecana jest dodatkowo przez specjalistów od urządzania wnętrz. Ta kolorystyka to odzwierciedlenie aktualnych trendów.

Oprawa pracuje opierając się o typowe zasilanie 230 V oraz wyposażona w gwint LED. Wartość energetycznej efektywności produktu zależna jest od typu zainstalowanych żarówek. Rekomendujemy nabycie tych najbardziej energooszczędnych, które zminimalizują koszty energii elektrycznej. Niezwykle skutecznym rozwiązaniem może być zakup i instalacja żarówek ledowych, które charakteryzują się maksymalną efektywnością energetyczną.

Do tej lampy producent dołączył źródła światła. Jesteśmy przekonani że ta oprawa nada każdemu mieszkaniu charakter.

Zachęcamy do oglądnięcia innych propozycji firmy Italux oraz innych, które odnajdą Państwo zaglądając do działu LAMPY DO WNĘTRZ LED, a także na podstronie poświęconej oświetleniu firmy Italux.

Wszystkie nasze lampy wysyłamy bardzo dobrze zapakowane, w fabrycznych opakowaniach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie produkty zepsute w trakcie dostawy zawsze wymieniamy na nowe. Przyjmujemy pełną odpowiedzialność za bezbłędne pakowanie wysyłanych do Państwa opraw.

Efektywność energetyczna
a+
Oprawę sprzedaje się z żarówką o klasie energetycznej:
a+

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja