0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
italux HP-932AB-02-9051B CH
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!
Producent:
Italux

Lampa Italux CALVIN HP-932AB-02-9051B CH

Model: italux HP-932AB-02-9051B CH
261.00 PLN
szt.

Informacje podstawowe

Italux
Producent: Italux
Materiał klosza szkło, metal
Kolor lampy chromowy
Kolor klosza chromowy, szroniony
Materiał lampy metal

Wymiary

Długość 25 cm
Wysokość 8 cm
Szerokość 11 cm

Źródło światła

Gwint LED
Ilość żarówek 2 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 5 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 10 W
Efektywność energetyczna A+
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie TAK
Żarówki można zmienić na energooszczędne już zastosowano żarówki energooszczędne
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa Italux CALVIN HP-932AB-02-9051B CH stworzyło przedsiębiorstwo Italux.

Firma ta ma bardzo długoletnią tradycję w kraju. Jest to jeden z liderów polskiego rynku, którego oprawy cieszą się wielkim wzięciem wśród naszych rodaków. Ich atuty to bogata oferta i korzystna oferta cenowa. Oprawy Italux systematycznie sa przedstawiane w interesujących czasopismach o tematyce wnętrzarskiej, w programach TV – są zawsze ciekawym elementem w każdym wnętrzu.

Większość części Lampa Italux CALVIN HP-932AB-02-9051B CH jest stworzonych z materiałów takich, jak metal.
Surowcem z którego wyprodukowano Abażur jest metal. Głównym kolorem lampy jest chromowy. Kolor ostatnio bardzo popularny. Barwa ta rekomendowana jest przez profesjonalistów z dziedziny wystroju wnętrz. Jest również bardzo na czasie. Podstawowym kolorem abażura jest chromowy.

Lampa pracuje opierając się o typowe zasilanie 230 V przy gwincie LED. Wartość energetycznej efektywności oprawy zależna jest od rodzaju zainstalowanych źródeł światła. Rekomendujemy zakupienie tych najbardziej energooszczędnych, które ograniczą koszty prądu. Dobrym rozwiązaniem może być zakup i instalacja żarówek ledowych, które cechują się najwyższą możliwą efektywnością energetyczną.

W tej lampie żarówki są zestawie przez producenta. Jesteśmy pewni że ten produkt spełni wszelkie Państwa wymogi.

Zachęcamy do oglądnięcia innych propozycji firmy Italux oraz innych, które zobaczą Państwo w kategorii LAMPY DO WNĘTRZ LED, a także na stronie z innymi propozycjami firmy Italux.

Nasze lampy wysyłamy solidnie zapakowane, w fabrycznych pudełkach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie oprawy zepsute w trakcie dostawy zawsze wymieniamy na nowe. Przyjmujemy bezwzględną odpowiedzialność za bezbłędne zapakowanie wysyłanych do Państwa produktów.

Efektywność energetyczna
a+
Oprawę sprzedaje się z żarówką o klasie energetycznej:
a+

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja