0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
italux KLCM20R18W SMALL
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!
Producent:
Italux

Lampa Italux GLISSY ROUND KLCM20R18W SMALL

Model: italux KLCM20R18W SMALL
183.00 PLN
szt.

Informacje podstawowe

Italux
Producent: Italux
Kolor lampy biały
Materiał lampy aluminium, szkło

Wymiary

Wysokość 4 cm
Średnica 23 cm

Źródło światła

Gwint LED
Ilość żarówek 1 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 18 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 18 W
Efektywność energetyczna A+
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie TAK
Żarówki można zmienić na energooszczędne już zastosowano żarówki energooszczędne
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa Italux GLISSY ROUND KLCM20R18W SMALL stworzyło przedsiębiorstwo Italux.

Marka ta ma już bardzo długoletnią tradycję w kraju. To jeden czołowych wytwórców, którego lampy cieszą się ogromnym powodzeniem wśród naszych rodaków. Ich atuty to bogata oferta i dostępna cena. Lampy Italux nierzadko pojawiają się w ciekawych czasopismach o tematyce wnętrzarskiej, w programach telewizyjnych – są stale frapującym elementem w każdym wnętrzu.

Większość części Lampa Italux GLISSY ROUND KLCM20R18W SMALL jest stworzonych z materiałów takich, jak aluminium.
Głównym kolorem lampy jest biały. Ten kolor często również wybierają nasi Klienci. Barwa ta rekomendowana jest przez architektów wnętrz. Ta kolorystyka to odzwierciedlenie aktualnych trendów.

Lampa współpracuje z zasilaniem 230 V przy mocowaniu żarówek LED. Efektywność energetyczna tej oprawy zależna jest od typu zainstalowanych żarówek. Polecamy nabycie tych jak najbardziej energooszczędnych, które ograniczą koszty energii elektrycznej. Najlepszym rozwiązaniem może być zakup i instalacja żarówek ledowych, które cechują się maksymalną efektywnością energetyczną.

W tej lampie źródła światła są zestawie przez producenta. Żywimy przekonanie że ten produkt podkreśli charakter każdego pomieszczenia.

Proszę zapoznać się również z innymi lampami marki Italux oraz innych, które zobaczą Państwo w dziale LAMPY DO WNĘTRZ LED, a także na podstronie z całym asortymentem firmy Italux.

Nasze towary wysyłamy nienagannie zapakowane, w fabrycznych pudełkach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie oprawy które ulegną uszkodzeniu w trakcie dostawy zawsze wymieniamy na nowe. Przyjmujemy bezwzględną odpowiedzialność za bardzo dobre pakowanie wysyłanych do Państwa lamp.

Efektywność energetyczna
a+
Oprawę sprzedaje się z żarówką o klasie energetycznej:
a+

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja