0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
italux KLCM20R24W MEDIUM
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!
Producent:
Italux

Lampa Italux GLISSY ROUND KLCM20R24W MEDIUM

Model: italux KLCM20R24W MEDIUM
228.00 PLN
szt.

Informacje podstawowe

Italux
Producent: Italux
Kolor lampy biały
Materiał lampy aluminium, szkło

Wymiary

Wysokość 4 cm
Średnica 30 cm

Źródło światła

Gwint LED
Ilość żarówek 1 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 24 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 24 W
Efektywność energetyczna A+
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie TAK
Żarówki można zmienić na energooszczędne już zastosowano żarówki energooszczędne
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa Italux GLISSY ROUND KLCM20R24W MEDIUM wchodzi w skład bogatej oferty marki Italux.

Firma ta ma bardzo długoletnią tradycję w Polsce. To jeden czołowych producentów, którego produkty cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród Polaków. Ich silne strony to szeroka oferta i dostępna cena. Produkty Italux często pojawiają się w interesujących periodykach poruszających tematy związane z wystrojem wnętrz, w programach TV – są za każdym razem ciekawym elementem w każdym wnętrzu.

Główne elementy Lampa Italux GLISSY ROUND KLCM20R24W MEDIUM są stworzone z surowców takich, jak aluminium.
Dominującym kolorem jest biały. Ten kolor jest bardzo lubiany przez naszych Klientów. Barwa ta polecana jest dodatkowo przez ekspertów od urządzania wnętrz. Ta kolorystyka to odzwierciedlenie aktualnych trendów.

Lampa zasilana jest przez napięcie 230 V na żarówki posiadające gwint LED. Wartość energetycznej efektywności tej oprawy zależna jest od typu zamontowanych źródeł światła. Rekomendujemy nabycie tych najbardziej energooszczędnych, które zredukują koszty prądu. Dobrym rozwiązaniem może być zakup i instalacja ledowych źródeł światła, które charakteryzują się maksymalną efektywnością energetyczną.

Wraz z tą lampą producent dostarcza źródła światła. Żywimy przekonanie że ta oprawa nada każdemu wnętrzu charakter.

Zachęcamy do zakupów innych produktów producenta Italux oraz innych, które znajdą Państwo w kategorii LAMPY DO WNĘTRZ LED, a także na podstronie poświęconej oświetleniu firmy Italux.

Wszystkie towary przesyłamy doskonale zapakowane, w fabrycznych opakowaniach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie produkty zniszczone w transporcie zawsze wymieniamy na nowe. Przyjmujemy bezwzględną odpowiedzialność za bezbłędne zapakowanie wysyłanych do Państwa produktów.

Efektywność energetyczna
a+
Oprawę sprzedaje się z żarówką o klasie energetycznej:
a+

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja