0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
italux KLCM20S18W SMALL
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!
Producent:
Italux

Lampa Italux GLISSY SQUARE KLCM20S18W SMALL

Model: italux KLCM20S18W SMALL
183.00 PLN
szt.

Informacje podstawowe

Italux
Producent: Italux
Kolor lampy biały
Materiał lampy aluminium, szkło

Wymiary

Długość 23 cm
Wysokość 4 cm
Szerokość 23 cm

Źródło światła

Gwint LED
Ilość żarówek 1 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 18 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 18 W
Efektywność energetyczna A+
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie TAK
Żarówki można zmienić na energooszczędne już zastosowano żarówki energooszczędne
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa Italux GLISSY SQUARE KLCM20S18W SMALL zaprojektowała firma Italux.

Firma ta posiada nadzwyczaj długą tradycję w kraju. To jeden czołowych producentów, którego asortyment cieszy się wielkim wzięciem wśród Polaków. Ich zalety to szeroka oferta i atrakcyjna oferta cenowa. Oprawy Italux często sa przedstawiane w ciekawych periodykach o tematyce wnętrzarskiej, w programach TV – są stale interesującym akcentem w każdym wnętrzu.

Elementy Lampa Italux GLISSY SQUARE KLCM20S18W SMALL są stworzone z surowców takich, jak aluminium.
Dominuje tutaj kolor biały. Kolor ostatnio bardzo popularny. Barwa ta polecana jest dodatkowo przez profesjonalistów z dziedziny wystroju wnętrz. Jest również bardzo na czasie.

Produkt pracuje opierając się o typowe zasilanie 230 V na żarówki posiadające mocowanie LED. Efektywność energetyczna towaru zależy w tym przypadku od typu zamontowanych źródeł światła. Rekomendujemy zakupienie tych jak najbardziej energooszczędnych, które ograniczą koszty energii elektrycznej. Najlepszym rozwiązaniem może być zakup i instalacja ledowych źródeł światła, które cechują się niezrównaną efektywnością energetyczną.

Oprawa wyposażona jest w żarówki. Jesteśmy przekonani że ta lampa spełni wszelkie Państwa wymogi.

Zachęcamy do zakupów innych produktów producenta Italux oraz innych, które znajdą Państwo w kategorii LAMPY DO WNĘTRZ LED, a także na stronie z innymi propozycjami firmy Italux.

Wszystkie nasze oprawy wysyłamy nienagannie zapakowane, w fabrycznych opakowaniach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie produkty zepsute w trakcie dostawy za każdym razem wymieniamy na nowe. Bierzemy absolutną odpowiedzialność za prawidłowe pakowanie wysyłanych do Państwa towarów.

Efektywność energetyczna
a+
Oprawę sprzedaje się z żarówką o klasie energetycznej:
a+

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja