0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Producent:
Italux

Lampa Italux NICOLA RC FH5952AJ13-80-RC

Model: italux FH5952AJ13-80-RC
212.00 PLN
szt.

Informacje podstawowe

Italux
Producent: Italux
Materiał lampy metal
Materiał klosza metal
Kolor lampy miedziany
Kolor klosza miedziany

Wymiary

Wysokość 15 cm
Szerokość 10 cm
Długość 35 cm

Źródło światła

Zasilanie 230 V
Gwint GU10
Ilość żarówek 2 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 50 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 100 W
Efektywność energetyczna D

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie NIE
Żarówki można zmienić na energooszczędne tak
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa Italux NICOLA RC FH5952AJ13-80-RC została wyprodukowana przez markę Italux.

Firma ta ma już niezwykle długoletnią tradycję w Polsce. Jest to jeden czołowych producentów, którego asortyment cieszy się niesłabnącym uznaniem wśród Polaków. Ich zalety to bogata oferta i atrakcyjna cena. Lampy Italux regularnie pojawiają się w interesujących periodykach poruszających tematy związane z wystrojem wnętrz, w programach telewizyjnych – są za każdym razem fascynującym akcentem w każdym wnętrzu.

Elementy Lampa Italux NICOLA RC FH5952AJ13-80-RC są stworzone z tworzyw takich, jak metal.
Surowcem z którego wykonano Amplę jest metal. Dominującym kolorem jest miedziany. Kolor ostatnio bardzo popularny. Barwa ta rekomendowana jest przez profesjonalistów z dziedziny wystroju wnętrz. Ta kolorystyka świetnie współgra z aktualną modą. Podstawowym kolorem klosza jest miedziany.

Oprawa współpracuje z zasilaniem 230 V na żarówki posiadające mocowanie GU10. Efektywność energetyczna tego produktu to D. Zainstalowane źródło światła można jednak wymienić na energooszczędne.

Żywimy przekonanie że ta lampa nada każdemu wnętrzu charakter.

Zachęcamy do zakupów innych produktów producenta Italux oraz innych, które zobaczą Państwo w kategorii Reflektory, a także na podstronie z innymi lampami marki Italux.

Nasze towary wysyłamy solidnie zapakowane, w fabrycznych pudełkach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie lampy które ulegną uszkodzeniu w trakcie dostawy za każdym razem wymieniamy na nowe. Bierzemy absolutną odpowiedzialność za bezbłędne pakowanie wysyłanych do Państwa lamp.

Efektywność energetyczna
d

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja