0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
italux HP-710AG-02-1340 CH
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!
Producent:
Italux

Lampa Italux WENDY HP-710AG-02-1340 CH

Model: italux HP-710AG-02-1340 CH
107.00 PLN
szt.

Informacje podstawowe

Italux
Producent: Italux
Materiał lampy metal
Materiał klosza szkło, metal
Kolor lampy chromowy
Kolor klosza przeźroczysty, chromowy

Wymiary

Długość 35 cm
Wysokość 14 cm
Szerokość 8 cm

Źródło światła

Gwint LED
Ilość żarówek 2 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 5 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 11 W
Efektywność energetyczna A+
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie TAK
Żarówki można zmienić na energooszczędne już zastosowano żarówki energooszczędne
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa Italux WENDY HP-710AG-02-1340 CH została wytworzona przez producenta Italux.

Firma ta ma nadzwyczaj długoletnią tradycję w Polsce. To jeden czołowych wytwórców, którego asortyment cieszy się dużym popularnością wśród Polaków. Ich atuty to bogata oferta i atrakcyjna oferta cenowa. Produkty Italux regularnie są prezentowane w interesujących czasopismach poruszających tematy związane z wystrojem wnętrz, w programach TV – są za każdym razem ciekawym akcentem w każdym wnętrzu.

Główne elementy Lampa Italux WENDY HP-710AG-02-1340 CH są stworzone z tworzyw takich, jak metal.
Surowcem z którego zbudowano Klosz jest metal. Głównym kolorem lampy jest chromowy. Ten kolor często również wybierają nasi Klienci. Barwa ta rekomendowana jest przez architektów wnętrz. Ta kolorystyka doskonale współgra z aktualną modą. Podstawowym kolorem klosza jest chromowy.

Lampa pracuje opierając się o typowe zasilanie 230 V na żarówki posiadające mocowanie LED. Efektywność energetyczna tej lampy zależy w tym przypadku od rodzaju zamontowanych źródeł światła. Zalecamy nabycie tych jak najbardziej energooszczędnych, które zminimalizują koszty energii elektrycznej. Niezwykle skutecznym rozwiązaniem może być zakup żarówek ledowych, które charakteryzują się maksymalną efektywnością energetyczną.

Oprawa wyposażona jest w źródła światła. Jesteśmy pewni że ta lampa nada każdemu mieszkaniu charakter.

Zachęcamy do oglądnięcia innych propozycji firmy Italux oraz innych, które odnajdą Państwo zaglądając do działu LAMPY DO WNĘTRZ LED, a także na podstronie z innymi lampami marki Italux.

Wszystkie produkty przesyłamy nienagannie zapakowane, w fabrycznych pudełkach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie produkty które ulegną uszkodzeniu w transporcie zawsze wymieniamy na nowe. Przyjmujemy bezwzględną odpowiedzialność za nienaganne zapakowanie wysyłanych do Państwa towarów.

Efektywność energetyczna
a+
Oprawę sprzedaje się z żarówką o klasie energetycznej:
a+

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja