0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Lampa Philips Aromatic 33490/87/16
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!

Lampa Philips Aromatic 33490/87/16

Model: 33490/87/16
179.00 PLN
Dostępność: 2 tygodnie
szt.

Informacje podstawowe

Materiał lampy tworzywo sztuczne
Kolor lampy szary

Źródło światła

Gwint G5
Ilość żarówek 1 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 8 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 8 W
Zasilanie 230 V

Lampa philips Aromatic 33490/87/16 stworzyło przedsiębiorstwo Philips.

Ogromna firma i jej rozwój między innymi w kierunku produkcji oświetlenia dekoracyjnego pozwala nam zaproponować Państwu intrygujące towary. Liczni projektanci oraz cała infrastruktura marki Philips umożliwia wytwarzanie ciekawych produktów wykorzystujących często najbardziej energooszczędne nowinki, przy zastosowaniu oryginalnych materiałów.

Główne elementy Lampa philips Aromatic 33490/87/16 są zbudowane z surowców takich, jak tworzywo sztuczne.
Kolorystyka oprawy skupia się wokół koloru szary. Kolor ostatnio bardzo popularny. Barwa ta rekomendowana jest przez architektów wnętrz. Ta kolorystyka doskonale współgra z aktualną modą.

Oprawa jest zasilana napięciem 230 V na żarówki posiadające mocowanie G5.

W tej lampie żarówki są dołączone przez producenta. Jesteśmy pewni że ten produkt będzie się świetnie prezentować w Państwa pomieszczeniu.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi propozycjami firmy Philips oraz innych, które odnajdą Państwo zaglądając do działu AKCESORIA, a także na podstronie z innymi lampami marki Philips.

Nasze oprawy wysyłamy nienagannie zapakowane, w fabrycznych pudełkach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie oprawy zniszczone w trakcie dostawy zawsze wymieniamy na nowe. Bierzemy pełną odpowiedzialność za nienaganne pakowanie wysyłanych do Państwa towarów.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja