0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Lampa Philips Aromatic 33491/87/16
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!

Lampa Philips Aromatic 33491/87/16

Model: 33491/87/16
179.00 PLN
Dostępność: 2 tygodnie
szt.

Informacje podstawowe

Materiał lampy tworzywo sztuczne
Kolor lampy szary

Źródło światła

Gwint G5
Ilość żarówek 1 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 14 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 14 W
Zasilanie 230 V

Lampa philips Aromatic 33491/87/16 została wyprodukowana przez producenta Philips.

Olbrzymia firma i jej wzrost w kierunku oświetlenia dekoracyjnego pozwala nam zaproponować naszym klientom bardzo interesujące produkty. Liczni projektanci oraz całe zaplecze marki Philips pozwala stworzyć fascynujące produkty wykorzystujące niejednokrotnie najbardziej energooszczędne rozwiązania, przy zastosowaniu oryginalnych surowców.

Większość części Lampa philips Aromatic 33491/87/16 jest wykonanych z tworzyw takich, jak tworzywo sztuczne.
Dominuje tutaj kolor szary. Ten kolor często również wybierają nasi Klienci. Barwa ta polecana jest przez profesjonalistów z dziedziny architektury wnętrz. Jest również bardzo na czasie.

Produkt współpracuje z zasilaniem 230 V przy mocowaniu żarówek G5.

Do tej lampy producent dołączył żarówki. Żywimy przekonanie że ten produkt będzie doskonale wyglądała w Państwa wnętrzu.

Proszę zapoznać się również z innymi lampami marki Philips oraz innych, które znajdą Państwo w kategorii AKCESORIA, a także na podstronie z innymi lampami marki Philips.

Wszystkie nasze towary przesyłamy nienagannie zapakowane, w fabrycznych opakowaniach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie oprawy zepsute w trakcie dostawy za każdym razem wymieniamy na nowe. Bierzemy bezwzględną odpowiedzialność za bezbłędne pakowanie wysyłanych do Państwa lamp.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja