0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Lampa Philips Aromatic 33492/87/16
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!

Lampa Philips Aromatic 33492/87/16

Model: 33492/87/16
215.00 PLN
Dostępność: 2 tygodnie
szt.

Informacje podstawowe

Materiał lampy tworzywo sztuczne
Kolor lampy szary

Źródło światła

Gwint G5
Ilość żarówek 1 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 21 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 21 W
Zasilanie 230 V

Lampa philips Aromatic 33492/87/16 stworzyło przedsiębiorstwo Philips.

Ogromna firma i jej ewolucja między innymi w kierunku oświetlenia dekoracyjnego pozwala nam przedstawić naszym klientom intrygujące towary. Liczni projektanci i cała infrastruktura marki Philips umożliwia oferowanie fascynujących produktów wykorzystujących często najbardziej przyjazne dla środowiska rozwiązania, przy zastosowaniu niebanalnych półproduktów.

Większość części Lampa philips Aromatic 33492/87/16 jest stworzonych z tworzyw takich, jak tworzywo sztuczne.
Głównym kolorem lampy jest szary. Ten kolor jest bardzo lubiany przez naszych Klientów. Barwa ta polecana jest przez profesjonalistów z dziedziny wystroju wnętrz. Ta kolorystyka to odzwierciedlenie aktualnych trendów.

Produkt pracuje opierając się o typowe zasilanie 230 V oraz wyposażona w mocowanie G5.

W tej lampie źródła światła są komplecie przez producenta. Jesteśmy przekonani że ten produkt spełni wszelkie Państwa oczekiwania.

Zachęcamy do oglądnięcia innych propozycji firmy Philips oraz innych, które znajdą Państwo w kategorii AKCESORIA, a także na podstronie poświęconej oświetleniu firmy Philips.

Wszystkie nasze produkty przesyłamy solidnie zapakowane, w fabrycznych pudełkach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie lampy uszkodzone w trakcie dostawy za każdym razem wymieniamy na nowe. Bierzemy pełną odpowiedzialność za nienaganne zapakowanie wysyłanych do Państwa towarów.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja