0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Lampa Philips CANDLELIGHTS 69108/32/PH
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!

Lampa Philips CANDLELIGHTS 69108/32/PH

Model: 69108/32/PH

  /  1 ocena
179.00 PLN
Dostępność: 1 – 2 tygodnia
szt.

Informacje podstawowe

Materiał lampy szkło
Kolor lampy szroniony

Źródło światła

Gwint LED
Efektywność energetyczna A
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Żarówki można zmienić na energooszczędne nie
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa philips CANDLELIGHTS 69108/32/PH wchodzi w skład szerokiej propozycji producenta Philips.

Potężna firma i jej rozwój między innymi w kierunku oświetlenia dekoracyjnego pozwala nam przedstawić Państwu bardzo interesujące lampy. Mnogość projektantów i cała baza marki Philips pozwala stworzyć interesujące produkty wykorzystujące z reguły najbardziej ekologiczne technologie, przy użyciu niebanalnych materiałów.

Większość części Lampa philips CANDLELIGHTS 69108/32/PH jest zbudowanych z tworzyw takich, jak szkło.
Dominującym kolorem jest szroniony. Kolor ostatnio bardzo popularny. Barwa ta rekomendowana jest dodatkowo przez architektów wnętrz. Jest również bardzo modny.

Produkt współpracuje z zasilaniem 230 V przy gwincie źródła światła LED. Ten produkt cechuje się najwyższą możliwą efektywnością energetyczną A.

Do tej lampy producent załączył żarówki. Jesteśmy przekonani że ta oprawa spełni wszelkie Państwa wymogi.

Proponujemy sprzedaż pozostałych rozwiązań wyprodukowanych przez Philips oraz innych, które są w kategorii AKCESORIA, a także na stronie z innymi propozycjami firmy Philips.

Nasze produkty przesyłamy nienagannie zapakowane, w fabrycznych opakowaniach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie towary które ulegną uszkodzeniu w trakcie dostawy za każdym razem wymieniamy na nowe. Bierzemy pełną odpowiedzialność za prawidłowe zapakowanie wysyłanych do Państwa produktów.

Efektywność energetyczna
W tej oprawie nie można wymieniać źródła światła.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja