0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Lampa Philips CANDLELIGHTS 69108/35/PH
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!

Lampa Philips CANDLELIGHTS 69108/35/PH

Model: 69108/35/PH

  /  1 ocena
179.00 PLN
Dostępność: 1 – 2 tygodnia
szt.

Informacje podstawowe

Materiał lampy szkło
Kolor lampy szroniony

Źródło światła

Gwint LED
Efektywność energetyczna A
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Żarówki można zmienić na energooszczędne nie
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa philips CANDLELIGHTS 69108/35/PH wchodzi w skład olbrzymiej oferty producenta Philips.

Potężna firma i jej progres w kierunku oświetlenia dekoracyjnego pozwala nam zaproponować naszym klientom bardzo interesujące oprawy. Mnogość projektantów i cała infrastruktura marki Philips pozwala wytwarzać interesujące produkty wykorzystujące z reguły najbardziej ekologiczne technologie, przy użyciu niebanalnych półproduktów.

Większość części Lampa philips CANDLELIGHTS 69108/35/PH jest wyprodukowanych z surowców takich, jak szkło.
Dominującym kolorem jest szroniony. Ten kolor jest bardzo lubiany przez naszych Klientów. Barwa ta rekomendowana jest przez ekspertów od urządzania wnętrz. Ta kolorystyka to odzwierciedlenie aktualnych trendów.

Produkt jest zasilana napięciem 230 V przy gwincie źródła światła LED. Ten produkt cechuje się najwyższą możliwą efektywnością energetyczną A.

W tej lampie żarówki są zestawie przez producenta. Żywimy przekonanie że ta oprawa podkreśli atuty każdego mieszkania.

Proponujemy sprzedaż pozostałych rozwiązań wyprodukowanych przez Philips oraz innych, które są w kategorii AKCESORIA, a także na podstronie z innymi lampami marki Philips.

Wszystkie towary przesyłamy solidnie zapakowane, w fabrycznych pudełkach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie lampy które ulegną uszkodzeniu w transporcie za każdym razem wymieniamy na nowe. Przyjmujemy pełną odpowiedzialność za bezbłędne pakowanie wysyłanych do Państwa produktów.

Efektywność energetyczna
W tej oprawie nie można wymieniać źródła światła.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja