0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Lampa Philips CANDLELIGHTS 69108/60/OG
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!

Lampa Philips CANDLELIGHTS 69108/60/OG

Model: 69108/60/OG

  /  1 ocena
78.00 PLN
Dostępność: 1 – 2 tygodnia
szt.

Informacje podstawowe

Materiał lampy szkło
Kolor lampy szroniony

Źródło światła

Gwint LED
Efektywność energetyczna A
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Żarówki można zmienić na energooszczędne nie
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa philips CANDLELIGHTS 69108/60/OG została stworzona przez firmę Philips.

Ogromna firma i jej wzrost w kierunku produkcji oświetlenia dekoracyjnego pozwala nam przedstawić Państwu intrygujące oprawy. Mnogość projektantów oraz cała baza firmy Philips umożliwia wytwarzanie intrygujących produktów wykorzystujących często najbardziej ekologiczne technologie, przy zastosowaniu oryginalnych półproduktów.

Większość części Lampa philips CANDLELIGHTS 69108/60/OG jest wykonanych z materiałów takich, jak szkło.
Dominuje tutaj kolor szroniony. Ten kolor często również wybierają nasi Klienci. Barwa ta rekomendowana jest przez architektów wnętrz. Ta kolorystyka to odzwierciedlenie obecnych trendów.

Lampa jest zasilana napięciem 230 V przy mocowaniu żarówek LED. Ten produkt charakteryzuje się maksymalną możliwą efektywnością energetyczną A.

W tej lampie żarówki są dołączone przez producenta. Żywimy przekonanie że ten produkt spełni wszelkie Państwa wymogi.

Zachęcamy do zakupów innych produktów producenta Philips oraz innych, które są w kategorii AKCESORIA, a także na podstronie poświęconej oświetleniu firmy Philips.

Wszystkie nasze produkty przesyłamy bezbłędnie zapakowane, w fabrycznych opakowaniach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie towary uszkodzone w transporcie zawsze wymieniamy na nowe. Bierzemy bezwzględną odpowiedzialność za bezbłędne pakowanie wysyłanych do Państwa lamp.

Efektywność energetyczna
W tej oprawie nie można wymieniać źródła światła.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja