0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Lampa Philips CANDLELIGHTS 69108/60/PH
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!

Lampa Philips CANDLELIGHTS 69108/60/PH

Model: 69108/60/PH

  /  1 ocena
179.00 PLN
Dostępność: 1 – 2 tygodnia
szt.

Informacje podstawowe

Materiał lampy szkło
Kolor lampy szroniony

Źródło światła

Gwint LED
Efektywność energetyczna A
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Żarówki można zmienić na energooszczędne nie
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa philips CANDLELIGHTS 69108/60/PH wyprodukowała firma Philips.

Olbrzymia firma i jej rozwój między innymi w kierunku produkcji oświetlenia dekoracyjnego pozwala nam zaoferować Państwu ciekawe oprawy. Liczni projektanci oraz cała baza marki Philips umożliwia realizację interesujących produktów wykorzystujących z reguły najbardziej energooszczędne nowości, przy zastosowaniu niebanalnych surowców.

Elementy Lampa philips CANDLELIGHTS 69108/60/PH są zbudowane z materiałów takich, jak szkło.
Dominuje tutaj kolor szroniony. Kolor ostatnio bardzo popularny. Barwa ta rekomendowana jest przez dekoratorów wnętrz. Ta kolorystyka to odzwierciedlenie obecnych trendów.

Lampa zasilana jest przez napięcie 230 V na żarówki posiadające mocowanie LED. Ten produkt charakteryzuje się najwyższą możliwą efektywnością energetyczną A.

Wraz z tą lampą producent dostarcza źródła światła. Żywimy przekonanie że ta lampa spełni wszelkie Państwa oczekiwania.

Zachęcamy do oglądnięcia innych propozycji firmy Philips oraz innych, które zobaczą Państwo w kategorii AKCESORIA, a także na stronie z innymi propozycjami firmy Philips.

Wszystkie nasze towary przesyłamy solidnie zapakowane, w fabrycznych pudełkach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie produkty które ulegną uszkodzeniu w transporcie za każdym razem wymieniamy na nowe. Przyjmujemy kompletną odpowiedzialność za nienaganne pakowanie wysyłanych do Państwa lamp.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja