0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Lampa Philips CANDLELIGHTS 69183/60/PH
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!

Lampa Philips CANDLELIGHTS 69183/60/PH

Model: 69183/60/PH

  /  1 ocena
78.00 PLN
Dostępność: 1 – 2 tygodnia
szt.

Informacje podstawowe

Materiał lampy szkło
Kolor lampy szroniony

Źródło światła

Gwint LED
Efektywność energetyczna A
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Żarówki można zmienić na energooszczędne nie
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa philips CANDLELIGHTS 69183/60/PH została stworzona przez producenta Philips.

Kolosalna firma i jej ewolucja w kierunku produkcji oświetlenia dekoracyjnego pozwala nam przedstawić Państwu interesujące propozycje. Liczni projektanci oraz całe zaplecze marki Philips umożliwia realizację intrygujących produktów wykorzystujących zazwyczaj najbardziej przyjazne dla środowiska technologie, przy użyciu niebanalnych surowców.

Główne elementy Lampa philips CANDLELIGHTS 69183/60/PH są stworzone z surowców takich, jak szkło.
Dominuje tutaj kolor szroniony. Kolor ostatnio bardzo popularny. Barwa ta polecana jest dodatkowo przez architektów wnętrz. Ta kolorystyka idealnie współgra z aktualną modą.

Lampa jest zasilana napięciem 230 V przy gwincie żarówek LED. Ten produkt cechuje się najwyższą możliwą efektywnością energetyczną A.

Do tej lampy producent dołączył żarówki. Jesteśmy przekonani że ta oprawa nada każdemu pomieszczeniu charakter.

Zachęcamy do oglądnięcia innych propozycji firmy Philips oraz innych, które znajdą Państwo w kategorii AKCESORIA, a także na stronie z innymi propozycjami firmy Philips.

Wszystkie nasze towary przesyłamy nienagannie zapakowane, w fabrycznych opakowaniach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie lampy uszkodzone w transporcie za każdym razem wymieniamy na nowe. Przyjmujemy absolutną odpowiedzialność za nienaganne pakowanie wysyłanych do Państwa opraw.

Efektywność energetyczna
W tej oprawie nie można wymieniać źródła światła.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja