0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Lampa Philips CANDLELIGHTS 69184/60/PH
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!

Lampa Philips CANDLELIGHTS 69184/60/PH

Model: 69184/60/PH

  /  1 ocena
203.00 PLN
Dostępność: 1 – 2 tygodnia
szt.

Informacje podstawowe

Materiał lampy szkło
Kolor lampy szroniony

Źródło światła

Gwint LED
Efektywność energetyczna A
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Żarówki można zmienić na energooszczędne nie
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa philips CANDLELIGHTS 69184/60/PH została stworzona przez markę Philips.

Olbrzymia firma i jej ewolucja między innymi w kierunku oświetlenia dekoracyjnego pozwala nam przedstawić Państwu intrygujące lampy. Liczni projektanci i cała infrastruktura firmy Philips pozwala wytwarzać ciekawe produkty wykorzystujące przeważnie najbardziej energooszczędne nowinki, przy użyciu oryginalnych materiałów.

Główne elementy Lampa philips CANDLELIGHTS 69184/60/PH są wykonane z materiałów takich, jak szkło.
Dominuje tutaj kolor szroniony. Ten kolor jest bardzo lubiany przez naszych Klientów. Barwa ta rekomendowana jest przez profesjonalistów z dziedziny wystroju wnętrz. Ta kolorystyka świetnie współgra z aktualną modą.

Lampa współpracuje z zasilaniem 230 V przy gwincie źródła światła LED. Ten produkt cechuje się maksymalną możliwą efektywnością energetyczną A.

Wraz z tą lampą producent dostarcza żarówki. Żywimy przekonanie że ta oprawa podkreśli atuty każdego pomieszczenia.

Proponujemy sprzedaż pozostałych rozwiązań wyprodukowanych przez Philips oraz innych, które zobaczą Państwo w kategorii AKCESORIA, a także na stronie z innymi propozycjami firmy Philips.

Nasze produkty przesyłamy bardzo dobrze zapakowane, w fabrycznych pudełkach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie towary zniszczone w transporcie za każdym razem wymieniamy na nowe. Przyjmujemy kompletną odpowiedzialność za solidne zapakowanie wysyłanych do Państwa opraw.

Efektywność energetyczna
W tej oprawie nie można wymieniać źródła światła.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja