0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Lampa Philips CANDLELIGHTS 69185/60/PH
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!

Lampa Philips CANDLELIGHTS 69185/60/PH

Model: 69185/60/PH

  /  1 ocena
239.00 PLN
Dostępność: 1 – 2 tygodnia
szt.

Informacje podstawowe

Materiał lampy szkło
Kolor lampy szroniony

Źródło światła

Gwint LED
Efektywność energetyczna A
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Żarówki można zmienić na energooszczędne nie
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa philips CANDLELIGHTS 69185/60/PH została stworzona przez firmę Philips.

Gigantyczna firma i jej ewolucja w kierunku oświetlenia dekoracyjnego pozwala nam zaoferować Państwu intrygujące lampy. Liczni projektanci i cała baza marki Philips umożliwia wytwarzanie ciekawych produktów wykorzystujących często najbardziej przyjazne dla środowiska nowinki, przy zastosowaniu niebanalnych surowców.

Główne elementy Lampa philips CANDLELIGHTS 69185/60/PH są zbudowane z materiałów takich, jak szkło.
Kolorystyka oprawy skupia się wokół koloru szroniony. Ten kolor jest bardzo lubiany przez naszych Klientów. Barwa ta rekomendowana jest dodatkowo przez ekspertów od urządzania wnętrz. Ta kolorystyka to odzwierciedlenie aktualnych trendów.

Produkt zasilana jest przez napięcie 230 V na żarówki posiadające gwint LED. Ten produkt charakteryzuje się najwyższą możliwą efektywnością energetyczną A.

Oprawa wyposażona jest w żarówki. Jesteśmy przekonani że ten produkt będzie doskonale wyglądała w Państwa pomieszczeniu.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi propozycjami firmy Philips oraz innych, które odnajdą Państwo zaglądając do działu AKCESORIA, a także na stronie z innymi propozycjami firmy Philips.

Wszystkie nasze lampy wysyłamy nienagannie zapakowane, w fabrycznych opakowaniach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie produkty uszkodzone w transporcie za każdym razem wymieniamy na nowe. Bierzemy absolutną odpowiedzialność za bezbłędne pakowanie wysyłanych do Państwa lamp.

Efektywność energetyczna
W tej oprawie nie można wymieniać źródła światła.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja