0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Lampa Philips LIGHTSTRIPS 69113/55/PH
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!

Lampa Philips LIGHTSTRIPS 69113/55/PH

Model: 69113/55/PH

  /  1 ocena
203.00 PLN
Dostępność: 1 – 2 tygodnia
szt.

Informacje podstawowe

Materiał lampy aluminium
Kolor lampy biały

Źródło światła

Gwint LED
Efektywność energetyczna A
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Żarówki można zmienić na energooszczędne nie
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa philips LIGHTSTRIPS 69113/55/PH zaprojektowała firma Philips.

Potężna firma i jej ewolucja w kierunku oświetlenia dekoracyjnego pozwala nam zaproponować naszym klientom interesujące towary. Liczni projektanci i cała infrastruktura firmy Philips pozwala wytwarzać ciekawe produkty wykorzystujące zazwyczaj najbardziej przyjazne dla środowiska rozwiązania, przy użyciu oryginalnych półproduktów.

Większość części Lampa philips LIGHTSTRIPS 69113/55/PH jest wyprodukowanych z tworzyw takich, jak aluminium.
Głównym kolorem lampy jest biały. Kolor ostatnio bardzo popularny. Barwa ta polecana jest dodatkowo przez ekspertów od urządzania wnętrz. Jest również bardzo modny.

Oprawa współpracuje z zasilaniem 230 V przy mocowaniu żarówek LED. Ten produkt charakteryzuje się najwyższą możliwą efektywnością energetyczną A.

W tej lampie żarówki są dołączone przez producenta. Jesteśmy pewni że ta oprawa nada każdemu mieszkaniu charakter.

Zachęcamy do zakupów innych produktów producenta Philips oraz innych, które zobaczą Państwo w dziale AKCESORIA, a także na podstronie z całym asortymentem firmy Philips.

Nasze produkty przesyłamy solidnie zapakowane, w fabrycznych opakowaniach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie towary zepsute w trakcie dostawy zawsze wymieniamy na nowe. Bierzemy bezwzględną odpowiedzialność za bardzo dobre pakowanie wysyłanych do Państwa towarów.

Efektywność energetyczna
W tej oprawie nie można wymieniać źródła światła.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja