0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Lampa Philips LIGHTSTRIPS 69113/87/PH
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!

Lampa Philips LIGHTSTRIPS 69113/87/PH

Model: 69113/87/PH

  /  1 ocena
143.00 PLN
Dostępność: 1 – 2 tygodnia
szt.

Informacje podstawowe

Materiał lampy aluminium
Kolor lampy biały

Źródło światła

Gwint LED
Efektywność energetyczna A
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Żarówki można zmienić na energooszczędne nie
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa philips LIGHTSTRIPS 69113/87/PH wchodzi w skład olbrzymiej oferty marki Philips.

Olbrzymia firma i jej ewolucja w kierunku produkcji oświetlenia dekoracyjnego pozwala nam zaoferować naszym klientom interesujące oprawy. Liczni projektanci i cała baza firmy Philips pozwala oferować ciekawe produkty wykorzystujące niejednokrotnie najbardziej przyjazne dla środowiska technologie, przy użyciu oryginalnych materiałów.

Większość części Lampa philips LIGHTSTRIPS 69113/87/PH jest wyprodukowanych z materiałów takich, jak aluminium.
Dominuje tutaj kolor biały. Kolor ostatnio bardzo popularny. Barwa ta rekomendowana jest dodatkowo przez architektów wnętrz. Jest również bardzo modny.

Oprawa współpracuje z zasilaniem 230 V oraz wyposażona w mocowanie LED. Ten produkt cechuje się najwyższą możliwą efektywnością energetyczną A.

W tej lampie żarówki są zestawie przez producenta. Jesteśmy pewni że ta oprawa podkreśli atuty każdego pomieszczenia.

Proponujemy sprzedaż pozostałych rozwiązań wyprodukowanych przez Philips oraz innych, które są w kategorii AKCESORIA, a także na stronie z innymi propozycjami firmy Philips.

Wszystkie nasze lampy przesyłamy bardzo dobrze zapakowane, w fabrycznych opakowaniach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie towary które ulegną uszkodzeniu w transporcie zawsze wymieniamy na nowe. Przyjmujemy bezwzględną odpowiedzialność za prawidłowe pakowanie wysyłanych do Państwa towarów.

Efektywność energetyczna
W tej oprawie nie można wymieniać źródła światła.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja