0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Lampa Philips LIGHTSTRIPS 69132/87/PH
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!

Lampa Philips LIGHTSTRIPS 69132/87/PH

Model: 69132/87/PH

  /  1 ocena
299.00 PLN
Dostępność: 1 – 2 tygodnia
szt.

Informacje podstawowe

Materiał lampy aluminium
Kolor lampy biały

Źródło światła

Gwint LED
Efektywność energetyczna A
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Żarówki można zmienić na energooszczędne nie
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa philips LIGHTSTRIPS 69132/87/PH stworzyła firma Philips.

Ogromna firma i jej wzrost w kierunku oświetlenia dekoracyjnego pozwala nam zaoferować naszym klientom intrygujące lampy. Liczni projektanci i całe zaplecze marki Philips umożliwia wytwarzanie interesujących produktów wykorzystujących przeważnie najbardziej energooszczędne rozwiązania, przy użyciu niebanalnych materiałów.

Główne elementy Lampa philips LIGHTSTRIPS 69132/87/PH są wykonane z materiałów takich, jak aluminium.
Kolorystyka oprawy skupia się wokół koloru biały. Kolor ostatnio bardzo popularny. Barwa ta polecana jest przez dekoratorów wnętrz. Ta kolorystyka to odzwierciedlenie aktualnych trendów.

Oprawa pracuje opierając się o typowe zasilanie 230 V oraz wyposażona w gwint LED. Ten produkt cechuje się najwyższą możliwą efektywnością energetyczną A.

Wraz z tą lampą producent dostarcza żarówki. Jesteśmy pewni że ten produkt spełni wszelkie Państwa wymogi.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi propozycjami firmy Philips oraz innych, które zobaczą Państwo w kategorii AKCESORIA, a także na podstronie z innymi lampami marki Philips.

Wszystkie towary przesyłamy solidnie zapakowane, w fabrycznych pudełkach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie lampy zepsute w transporcie za każdym razem wymieniamy na nowe. Przyjmujemy pełną odpowiedzialność za solidne zapakowanie wysyłanych do Państwa towarów.

Efektywność energetyczna
W tej oprawie nie można wymieniać źródła światła.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja