0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Lampa Philips Lovely 33810/31/16
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!

Lampa Philips Lovely 33810/31/16

Model: 33810/31/16
227.00 PLN
Dostępność: 2 tygodnie
szt.

Informacje podstawowe

Materiał lampy tworzywo sztuczne
Kolor lampy biały

Wymiary

Szerokość 3 cm

Źródło światła

Gwint LED
Ilość żarówek 1 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 9 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 9 W
Efektywność energetyczna A
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie TAK
Żarówki można zmienić na energooszczędne nie
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa philips Lovely 33810/31/16 wchodzi w skład szerokiej oferty producenta Philips.

Gigantyczna firma i jej rozwój między innymi w kierunku produkcji oświetlenia dekoracyjnego pozwala nam przedstawić naszym klientom bardzo intrygujące produkty. Liczni projektanci i cała infrastruktura firmy Philips pozwala wytwarzać interesujące produkty wykorzystujące z reguły najbardziej przyjazne dla środowiska nowości, przy użyciu niebanalnych materiałów.

Elementy Lampa philips Lovely 33810/31/16 są wykonane z tworzyw takich, jak tworzywo sztuczne.
Dominuje tutaj kolor biały. Ten kolor jest jednym z najchętniej wybieranych w tym sezonie. Barwa ta rekomendowana jest przez architektów wnętrz. Ta kolorystyka to odzwierciedlenie obecnych trendów.

Lampa współpracuje z zasilaniem 230 V na żarówki posiadające gwint LED. Ten produkt cechuje się najwyższą możliwą efektywnością energetyczną A.

Oprawa wyposażona jest w żarówki. Jesteśmy pewni że ten produkt spełni wszelkie Państwa oczekiwania.

Proszę zapoznać się również z innymi lampami marki Philips oraz innych, które znajdą Państwo w kategorii AKCESORIA, a także na podstronie poświęconej oświetleniu firmy Philips.

Wszystkie nasze lampy przesyłamy solidnie zapakowane, w fabrycznych opakowaniach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie produkty które ulegną uszkodzeniu w transporcie za każdym razem wymieniamy na nowe. Bierzemy bezwzględną odpowiedzialność za solidne zapakowanie wysyłanych do Państwa produktów.

Efektywność energetyczna
W tej oprawie nie można wymieniać źródła światła.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja