0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Lampa Philips Micro White 70018/31/PH
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!

Lampa Philips Micro White 70018/31/PH

Model: 70018/31/PH
203.00 PLN
Dostępność: 2 tygodnie
szt.

Informacje podstawowe

Materiał lampy tworzywo sztuczne
Kolor lampy biały

Wymiary

Szerokość 10 cm

Źródło światła

Gwint LED
Ilość żarówek 1 szt.
Dopuszczalna moc żarówek 4 W
Całkowita dopuszczalna moc lampy 4 W
Efektywność energetyczna A
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie TAK
Żarówki można zmienić na energooszczędne nie
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa philips Micro White 70018/31/PH została stworzona przez markę Philips.

Gigantyczna firma i jej wzrost między innymi w kierunku produkcji oświetlenia dekoracyjnego pozwala nam zaoferować Państwu interesujące produkty. Ogromna liczba projektantów i cała infrastruktura firmy Philips umożliwia oferowanie fascynujących produktów wykorzystujących z reguły najbardziej przyjazne dla środowiska rozwiązania, przy wykorzystaniu niebanalnych surowców.

Większość części Lampa philips Micro White 70018/31/PH jest wyprodukowanych z tworzyw takich, jak tworzywo sztuczne.
Głównym kolorem lampy jest biały. Ten kolor często również wybierają nasi Klienci. Barwa ta polecana jest dodatkowo przez ekspertów od urządzania wnętrz. Ta kolorystyka to odzwierciedlenie aktualnych trendów.

Produkt zasilana jest przez napięcie 230 V oraz wyposażona w gwint LED. Ten produkt charakteryzuje się najwyższą możliwą efektywnością energetyczną A.

W tej lampie źródła światła są komplecie przez producenta. Żywimy przekonanie że ta oprawa będzie doskonale wyglądała w Państwa mieszkaniu.

Zachęcamy do oglądnięcia innych propozycji firmy Philips oraz innych, które zobaczą Państwo w dziale AKCESORIA, a także na podstronie z całym asortymentem firmy Philips.

Nasze oprawy przesyłamy doskonale zapakowane, w fabrycznych pudełkach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie towary zniszczone w trakcie dostawy zawsze wymieniamy na nowe. Bierzemy kompletną odpowiedzialność za bardzo dobre zapakowanie wysyłanych do Państwa lamp.

Efektywność energetyczna
W tej oprawie nie można wymieniać źródła światła.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja