0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się

Lampa Philips Parfait 30189/17/46

Model: 30189/17/46
239.00 PLN
Dostępność: 2 tygodnie
szt.

Informacje podstawowe

Materiał lampy metal
Kolor lampy satynowy

Źródło światła

Zasilanie 230 V

Lampa philips Parfait 30189/17/46 zaprojektowała firma Philips.

Gigantyczna firma i jej progres między innymi w kierunku oświetlenia dekoracyjnego pozwala nam zaproponować Państwu intrygujące produkty. Liczni projektanci oraz całe zaplecze firmy Philips umożliwia oferowanie ciekawych produktów wykorzystujących na ogół najbardziej przyjazne dla środowiska nowinki, przy zastosowaniu oryginalnych półproduktów.

Większość części Lampa philips Parfait 30189/17/46 jest wyprodukowanych z materiałów takich, jak metal.
Dominuje tutaj kolor satynowy. Ten kolor jest jednym z najchętniej wybieranych w tym sezonie. Barwa ta polecana jest dodatkowo przez specjalistów od urządzania wnętrz. Ta kolorystyka to odzwierciedlenie obecnych trendów.

Lampa jest zasilana napięciem 230 V.

Jesteśmy przekonani że ten produkt dopełni estetycznie każde wnętrze.

Proszę zapoznać się również z innymi lampami marki Philips oraz innych, które zobaczą Państwo w dziale AKCESORIA, a także na podstronie poświęconej oświetleniu firmy Philips.

Wszystkie nasze oprawy przesyłamy doskonale zapakowane, w fabrycznych pudełkach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie oprawy zepsute w trakcie dostawy za każdym razem wymieniamy na nowe. Przyjmujemy absolutną odpowiedzialność za nienaganne zapakowanie wysyłanych do Państwa towarów.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja