0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Lampa Philips Peace 30423/11/16
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!

Lampa Philips Peace 30423/11/16

Model: 30423/11/16
311.00 PLN
Dostępność: 2 tygodnie
szt.

Wymiary

Szerokość 8 cm
Średnica 4 cm

Źródło światła

Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie TAK

Lampa philips Peace 30423/11/16 została wyprodukowana przez producenta Philips.

Ogromna firma i jej rozwój w kierunku produkcji oświetlenia dekoracyjnego pozwala nam zaoferować naszym klientom bardzo ciekawe lampy. Mnogość projektantów i cała baza marki Philips umożliwia stworzenie intrygujących produktów wykorzystujących na ogół najbardziej przyjazne dla środowiska nowości, przy zastosowaniu niebanalnych materiałów.

 

Produkt pracuje opierając się o typowe zasilanie 230 V.

W tej lampie źródła światła są dołączone przez producenta. Jesteśmy pewni że ta lampa spełni wszelkie Państwa oczekiwania.

Proponujemy sprzedaż pozostałych rozwiązań wyprodukowanych przez Philips oraz innych, które zobaczą Państwo w dziale KINKIETY, a także na podstronie z całym asortymentem firmy Philips.

Wszystkie nasze produkty przesyłamy bezbłędnie zapakowane, w fabrycznych pudełkach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie towary które ulegną uszkodzeniu w transporcie za każdym razem wymieniamy na nowe. Przyjmujemy pełną odpowiedzialność za prawidłowe zapakowanie wysyłanych do Państwa produktów.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja