0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Lampa Philips Peace 30423/31/16
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!

Lampa Philips Peace 30423/31/16

Model: 30423/31/16
299.00 PLN
Dostępność: 2 tygodnie
szt.

Wymiary

Szerokość 8 cm
Średnica 4 cm

Źródło światła

Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Źródło światła w komplecie TAK

Lampa philips Peace 30423/31/16 została wyprodukowana przez markę Philips.

Olbrzymia firma i jej wzrost w kierunku oświetlenia dekoracyjnego pozwala nam zaoferować naszym klientom intrygujące lampy. Mnogość projektantów oraz cała infrastruktura firmy Philips pozwala oferować ciekawe produkty wykorzystujące z reguły najbardziej energooszczędne technologie, przy użyciu oryginalnych półproduktów.

 

Produkt jest zasilana napięciem 230 V.

Do tej lampy producent dołączył źródła światła. Jesteśmy pewni że ta lampa będzie świetnie wyglądała w Państwa mieszkaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi propozycjami firmy Philips oraz innych, które zobaczą Państwo w dziale KINKIETY, a także na stronie z innymi propozycjami firmy Philips.

Wszystkie nasze oprawy przesyłamy solidnie zapakowane, w fabrycznych opakowaniach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie towary uszkodzone w transporcie zawsze wymieniamy na nowe. Przyjmujemy kompletną odpowiedzialność za solidne zapakowanie wysyłanych do Państwa towarów.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja