0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Lampa Philips TEALIGHTS 69186/60/PH
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!

Lampa Philips TEALIGHTS 69186/60/PH

Model: 69186/60/PH

  /  1 ocena
57.00 PLN
Dostępność: 1 – 2 tygodnia
szt.

Informacje podstawowe

Materiał lampy szkło
Kolor lampy szroniony

Źródło światła

Gwint LED
Efektywność energetyczna A
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Żarówki można zmienić na energooszczędne nie
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa philips TEALIGHTS 69186/60/PH została wytworzona przez producenta Philips.

Olbrzymia firma i jej wzrost w kierunku oświetlenia dekoracyjnego pozwala nam przedstawić Państwu ciekawe produkty. Liczni projektanci oraz całe zaplecze marki Philips umożliwia wytwarzanie interesujących produktów wykorzystujących niejednokrotnie najbardziej przyjazne dla środowiska nowinki, przy zastosowaniu niebanalnych materiałów.

Elementy Lampa philips TEALIGHTS 69186/60/PH są wykonane z surowców takich, jak szkło.
Głównym kolorem lampy jest szroniony. Ten kolor jest jednym z najchętniej wybieranych w tym sezonie. Barwa ta polecana jest przez profesjonalistów z dziedziny wystroju wnętrz. Jest również bardzo na czasie.

Oprawa współpracuje z zasilaniem 230 V oraz wyposażona w mocowanie LED. Ten produkt cechuje się najwyższą możliwą efektywnością energetyczną A.

Do tej lampy producent załączył żarówki. Żywimy przekonanie że ten produkt będzie się świetnie prezentować w Państwa pomieszczeniu.

Zachęcamy do zakupów innych produktów producenta Philips oraz innych, które są w kategorii AKCESORIA, a także na podstronie poświęconej oświetleniu firmy Philips.

Wszystkie produkty wysyłamy doskonale zapakowane, w fabrycznych opakowaniach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie oprawy które ulegną uszkodzeniu w transporcie zawsze wymieniamy na nowe. Przyjmujemy całkowitą odpowiedzialność za nienaganne zapakowanie wysyłanych do Państwa lamp.

Efektywność energetyczna
W tej oprawie nie można wymieniać źródła światła.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja