0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Lampa Philips TEALIGHTS 69187/60/PH
Przy zakupie tego produktu oferujemy Państwu markowe żarówki led w prezencie (kompatybilne z oprawą - ten sam gwint, taka sama ilość jak w lampce)!

Lampa Philips TEALIGHTS 69187/60/PH

Model: 69187/60/PH

  /  1 ocena
227.00 PLN
Dostępność: 1 – 2 tygodnia
szt.

Informacje podstawowe

Materiał lampy szkło
Kolor lampy szroniony

Źródło światła

Gwint LED
Efektywność energetyczna A
Zasilanie 230 V

Informacje dodatkowe

Żarówki można zmienić na energooszczędne nie
Jeśli żarówki można wymienić na energooszczędne, możesz zakupić dowolne żarówki LED z naszej oferty i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd. Jeśli żarówek nie można wymienić na energooszczędne, oznacza to, że źródło światła zostało na stałe zintegrowane z lampą.

Lampa philips TEALIGHTS 69187/60/PH wchodzi w skład bogatej propozycji marki Philips.

Ogromna firma i jej progres w kierunku produkcji oświetlenia dekoracyjnego pozwala nam zaproponować Państwu interesujące produkty. Ogromna liczba projektantów oraz cała baza marki Philips umożliwia realizację fascynujących produktów wykorzystujących z reguły najbardziej przyjazne dla środowiska nowości, przy wykorzystaniu oryginalnych półproduktów.

Większość części Lampa philips TEALIGHTS 69187/60/PH jest wyprodukowanych z surowców takich, jak szkło.
Dominującym kolorem jest szroniony. Ten kolor jest bardzo lubiany przez naszych Klientów. Barwa ta rekomendowana jest dodatkowo przez architektów wnętrz. Ta kolorystyka to odzwierciedlenie aktualnych trendów.

Oprawa zasilana jest przez napięcie 230 V przy gwincie żarówek LED. Ten produkt charakteryzuje się maksymalną możliwą efektywnością energetyczną A.

Wraz z tą lampą producent dostarcza żarówki. Jesteśmy pewni że ten produkt podkreśli cechy każdego wnętrza.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi propozycjami firmy Philips oraz innych, które znajdą Państwo w kategorii AKCESORIA, a także na stronie z innymi propozycjami firmy Philips.

Wszystkie nasze produkty wysyłamy nienagannie zapakowane, w fabrycznych opakowaniach producenta oraz dodatkowo zabezpieczone. Wszystkie produkty zepsute w transporcie zawsze wymieniamy na nowe. Przyjmujemy pełną odpowiedzialność za prawidłowe zapakowanie wysyłanych do Państwa opraw.

Efektywność energetyczna
W tej oprawie nie można wymieniać źródła światła.

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja